Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Najpierw Klara, a teraz Laura skradła show w trakcie meczu! Młodsza córka Lewandowskiego w centrum uwagi
Anna Lipska
Anna Lipska 26.03.2024 21:44

Najpierw Klara, a teraz Laura skradła show w trakcie meczu! Młodsza córka Lewandowskiego w centrum uwagi

Robert Lewandowski
Robert Lewandowski, fot. Instagram/screen TVP

Mecz Polska-Walia. Robert Lewandowski na murawie, tymczasem Anna Lewandowska, Klara i Laura kibicują. Znowu skradły show. Tym razem hitem zdjęcie młodszej z dziewczynek,

Robert Lewandowski w meczach reprezentacji

Robert Lewandowski, kapitan reprezentacji Polski w piłce nożnej, ma sporo do zrobienia. Razem z drużyną, starają się o awans do Euro 2024 w Niemczech. Po wygranej 5:1 z Estonią, pewni siebie Biało-Czerwoni zmierzą się we wtorek 26 marca w Cardiff z Walią. 

Wszyscy liczą, że i ten trudny mecz zakończy się z korzyścią dla naszej ekipy. Wszystkie oczy będą zwrócone w stronę Wysp Brytyjskich, a my przyglądamy się wydarzeniom towarzyszącym.

Anna Lewandowska i Doda na szczycie rankingu najpopularniejszych gwiazd. Trzecie miejsce to wielkie zaskoczenie Robert Lewandowski komentuje wzruszający moment z Klarą na murawie. Ma już plany wobec młodszej córki!

Klara Lewandowska na murawie w meczu z Estonią

W meczu z Estonią na murawie po raz pierwszy pojawiła się Klara Lewandowska. Wszyscy mogli ją zobaczyć bez cenzury. Robert nie ukrywał, że to był bardzo wzruszający moment.

To był mój pomysł, to znaczy mój i Ani, czyli nasz wspólny. Klara bardzo się denerwowała, jest bardzo emocjonalna i stresuje się wieloma rzeczami. Przełamała się. Dla nas jest to wyjątkowe i fantastyczne uczucie, kiedy dzieci mogą towarzyszyć ci podczas kariery i być razem z tobą. To było dla mnie marzenie, żeby wyjść na mecz z córką lub córkami - tłumaczył gwiazdor, cytowany przez “Fakt”.

Zasugerował również, że w polskiej reprezentacji nie będzie grał wiecznie. Warto więc wykorzystać moment, który może okazać się bezcennym wspomnieniem zarówno dla dziecka jak i jego rodziców.

Jako ojciec jestem dumny, bo zdajemy sobie sprawę, że takich momentów już wiele może nie być, a są to pamiątki na całe życie. Będziemy o tym pamiętać przez wiele lat! - podsumował sportowiec.
 

Dzisiaj reprezentacja zagrała z Walią. Czego świadkami byliśmy jeśli chodzi o rodzinę Lewego? Tym razem to Laura skradła show.

Laura Lewandowska kradnie show. To zdjęcie to hit!

Anna Lewandowska z córkami kibicuje w Barcelonie. Trenerka zachęciła, żeby trzymać kciuki za reprezentację. Na pewno liczy na to, a razem z nią jej córki, żeby Robert strzelił gola.

Przy okazji pokazała, czym zajmuje się Laura. Młodsza córka Lewandowskich, to niezła modelka. Wystroiła się jak na wybieg i zapozowała do fotki, która jest prawdziwym hitem. Tylko spójrzcie.

Screenshot_20240326_203727.jpg
Laura Lewandowska, fot. Instagram
Robert Lewandowski, fot. KAPIF
Robert Lewandowski, fot. KAPIF
Robert Lewandowski, fot. KAPIF
Robert Lewandowski, fot. KAPIF
Robert Lewandowski, fot. KAPIF
Robert Lewandowski, fot. KAPIF