Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kim jest chłopiec, z którym Robert Lewandowski i Klara wyszli na boisko?! Podobieństwo nie jest przypadkowe
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 22.03.2024 12:36

Kim jest chłopiec, z którym Robert Lewandowski i Klara wyszli na boisko?! Podobieństwo nie jest przypadkowe

Kim jest chłopiec, z którym Robert Lewandowski wyszedł na boisko?
Kim jest chłopiec, z którym Robert Lewandowski wyszedł na boisko?

Robert Lewandowski rozczulił całą Polskę, gdy przed meczem reprezentacji z Estonią wyszedł na boisko w towarzystwie córki Klary. Piłkarzowi towarzyszył jednak ktoś jeszcze. Kim jest tajemniczy chłopiec? Jego tożsamość może być nie lada zaskoczeniem.

Robert Lewandowski na boisku z córką

21 marca 2024 r. przejdzie do historii jako dzień, w którym polscy kibice ponownie uwierzyli w możliwości narodowej reprezentacji w piłce nożnej. Podczas pierwszego meczu baraży o tegoroczne Euro, nasza drużyna dosłownie upokorzyła swoich rywali.

Zawodnikom kadry udało się umieścić w bramce przeciwników aż pięć piłek. Estończycy “odwdzięczyli się” zaledwie jednym honorowym golem. I choć to nie Robert Lewandowski wpisał się na listę strzelców podczas wczorajszego spotkania, w mediach mówi się dziś głównie o nim.

Wszystko za sprawą wzruszającej sceny, która rozegrała się na murawie jeszcze zanim padł pierwszy gwizdek. Na boisko napastnika Barcelony odprowadziła jego starsza córka Klara, pozostając z tatą aż do zakończenia hymnu narodowego.

córka Roberta Lewandowskiego
Anna Lewandowska z córką Klarą, fot. instagram.com/annalewandowska
córka Roberta Lewandowskiego
Klara Lewandowska, córka Anny i Roberta Lewandowskich, fot. instagram.com/annalewandowska
Wszyscy patrzyli na buty córki Lewandowskich na boisku! Wyglądają jak niebotycznie drogie Balenciagi, a kosztują GROSZE! Robert Lewandowski wyszedł z córką na boisko! Cała Polska zobaczyła twarz Klary! Już nie ma cenzury

Wzruszające sceny na meczu polskiej reprezentacji

Debiut małej Klary z pewnością dodał otuchy i zmotywował Roberta Lewandowskiego do staranniejszej pracy na boisku. Wszystko wskazuje na to, że wbrew temu, o czym rozpisywały się ostatnio media, to nie Julia Żugaj wpłynęła na poprawę jego kondycji.

Tuż po meczu polski zawodnik wyjawił, że decyzję o wejściu dziewczynki na murawę podjął wspólnie z żoną. Nie krył, że będzie to cenna pamiątka zarówno dla dziecka, jak i jej rodziców.

Skupienie się widzów meczu na Klarze, oderwało ich jednak od odnotowania faktu, że kapitanowi kadry towarzyszył ktoś jeszcze. Po prawej stronie gwiazdora stał chłopiec, którego rysy zdradzały pokrewieństwo z piłkarzem. Kim był chłopiec, z którym Robert Lewandowski wyszedł na boisko? Pojawiły się nawet zapytania o to, czy Robert Lewandowski ma syna!

Kim jest chłopiec, który odprowadził Roberta Lewandowskiego na boisko?

Chłopiec, który obok małej Klary towarzyszył Robertowi Lewandowskiemu w czasie, gdy na stadionie wybrzmiewał polski hymn, również jest członkiem rodziny strzelca Barcelony. To jego siostrzeniec.

Leon, bo tak ma na imię, jest synem Mileny Lewandowskiej-Miros i w tym roku świętować będzie swoje dziewiąte urodziny. Możliwość wprowadzenia “Lewego” na zwycięski mecz, z pewnością była dla niego wspaniałym prezentem.

Warto dodać, że Robert Lewandowski jest ojcem chrzestnym chłopca, a jego mama również ma na swoim koncie sportowe sukcesy. W przeszłości udzielała się m.in w siatkarskiej reprezentacji AZS Politechniki Warszawskiej.

@karolnowakowskii

Lewandowski z cork na meczu polska estoni

♬ dźwięk oryginalny - karolnowakowskii
Robert Lewandowski na meczu z córką, fot. Instagram
Robert Lewandowski na meczu z córką, fot. Instagram
Robert Lewandowski z siostrą i mamą, fot. KAPIF
Robert Lewandowski z siostrą i mamą, fot. KAPIF
Robert Lewandowski z siostrą i mamą, fot. KAPIF
Robert Lewandowski z siostrą i mamą, fot. KAPIF