Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Wszyscy patrzyli na buty córki Lewandowskich na boisku! Wyglądają jak niebotycznie drogie Balenciagi, a kosztują GROSZE!
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 21.03.2024 22:59

Wszyscy patrzyli na buty córki Lewandowskich na boisku! Wyglądają jak niebotycznie drogie Balenciagi, a kosztują GROSZE!

None

Anna i Robert Lewandowscy są jedną z najpopularniejszyc par w Polsce. Co za tym idzie, ich dzieci również często znajdują się w centrum zainteresowania. Klara pokazała się z rodzicami na meczu Polska-Estonia. Duże poruszenie wywołały buty dziewczynki. Wyglądają, jak bardzo drogi model, a tak naprawdę są to buty… z sieciówki. 

Reakcja Klary Lewandowskiej na sławę

Anna i Robert Lewandowscy są znani na całym świecie, głównie za sprawą sukcesów piłkarza, co przyciąga uwagę mediów i fanów do ich rodziny. Przez długi czas córki pary nie rozumiały, dlaczego tak wielu ludzi chce z nimi robić zdjęcia. Jednak 6-letnia Klara zaczęła stopniowo stawiać pewne granice.

Klara dotarła do etapu, gdy zaczęła bardzo świadomie analizować popularność swoich rodziców, zwłaszcza taty. Widzimy, jak ona sama, jeszcze jako mała dziewczynka, próbuje się w tym odnaleźć. To jest największe wyzwanie dla nas jako rodziców: mieć na uwadze jej perspektywę, ewentualne obawy, towarzyszyć jej w tym, wspierać. Zdajemy sobie sprawę, że to dla niej sytuacja zastana, a przecież bardzo nieoczywista, trudna do przyswojenia dla dziecka. Był czas, gdy to wszystko ją przerażało. Szliśmy razem, a ona pytała: "mamo, dlaczego, jak jesteśmy na spacerku i spędzamy razem czas, to ciągle ktoś podchodzi i prosi o zdjęcie?". Wprost komunikowała, że jej się to nie podoba - wspominała Anna Lewandowska w rozmowie z portalem Goniec.pl. 

Klara jednak mimo młodego wieku ma rozbrajające poczucie humoru. 

Smutek i rozpacz w domu Lewandowskich. Anna nie może się pogodzić ze stratą ukochanej osoby Sfilmowali Annę Lewandowską na ulicy. Co ona wyprawia?

Klara Lewandowska żartuje z ojca

Klara zrozumiała, jak ważną postacią w świecie piłki nożnej jest jej ojciec i jak wiele znaczy dla fanów. Nawet w szkole słyszy o jego sportowych osiągnięciach. Radzi sobie z tą sławą, stawiając pewne granice i rozwijając swoją własną tożsamość, niezależną od popularności ojca.

Powoli oswaja się z sytuacją. To nas cieszy. Kiedyś po lekcjach relacjonowała nam z przejęciem, jak koleżanka z podziwem powiedziała jej: "twój tata to Robert Lewandowski!". Była dumna, powtarzała: "tato, wszyscy mnie pytają o ciebie!". Choć nie byłaby sobą, jakby trochę jeszcze nie poprowokowała swojego ojca… - zdradziła Anna Lewandowska.

Tak samo jak Anna Lewandowska, jej córki również często odwiedzają stadion, gdzie oglądają mecze piłki nożnej Roberta Lewandowskiego w FC Barcelonie. Każda taka wizyta wywołuje wiele emocji w mediach i wśród fanów, ale dla rodziny najważniejsza jest bliskość i wsparcie. Klara, która ma 6 lat, potrafi nawet żartować z ojca.

Podeszła do Roberta i mówi: "a może ja wolę Messiego?" - przywołała jedną z zabawnych sytuacji Anna Lewandowska.

Teraz dziewczynka pojawiła się na meczu reprezentacji Polski. Furorę zrobiły jej buty. 

Córka Lewandowskich na meczu. Jaki model butów założyła?

Klara razem z mamą pojawiły się na meczu Polska-Estonia, aby wspierać ukochanego Roberta. Mecz odbywa się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Uwagę obserwatorów zwróciły jednak buty małej Lewandowskiej. Na pierwszy rzut oka mogą przypominać kultowy model butów Balenciaga, kosztujących bagatela 4 tysiące złotych! Wielu zaczęło zastanawaić się, czy Klara chodzi w takim drogim obuwiu w tym wieku.

Nic bardziej mylnego! Otóż buty, jakie ma na sobie dziewczynka, to buty z sieciówki, a dokładnie ze sklepu Zara. Ich koszt to niecałe 130 złotych.

Widać, że Klara idzie w ślady mamy i już od najmłodszych lat wyznacza trendy modowe. 

 

Buty Klary, fot. Instagram
Buty Klary, fot. Instagram
Buty sportowe Zara, fot. screen Zara
Buty sportowe Zara, fot. screen Zara
Zrzut ekranu 2024-03-21 o 23.10.21.png
but Balenciaga, fot. screen Farfetch
Klara na meczu Polska-Estonia, fot. Instagram
Klara na meczu Polska-Estonia, fot. Instagram
Klara na meczu Polska-Estonia, fot. Instagram
Klara na meczu Polska-Estonia, fot. Instagram
Klara na meczu Polska-Estonia, fot. Instagram
Klara na meczu Polska-Estonia, fot. Instagram