Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Lewandowski na konferencji zapytany o spotkanie ze znaną influencerką. Reakcja Roberta jednoznaczna
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 19.03.2024 10:17

Lewandowski na konferencji zapytany o spotkanie ze znaną influencerką. Reakcja Roberta jednoznaczna

fot. screen: tiktok.com/@eveeerything; KAPiF
fot. screen: tiktok.com/@eveeerything; KAPiF

Robert Lewandowski został zaskoczony podczas konferencji prasowej pytaniem o znajomość z popularną influencerką. Reakcja gwiazdora Barcelony wydaje się mówić sama za siebie.

Robert Lewandowski zaskoczony na konferencji

Wielkimi krokami zbliżają się starcia barażowe, które zadecydują o udziale polskiej reprezentacji w piłce nożnej podczas tegorocznych mistrzostw Europy. Przed spotkaniem z Estonią zorganizowana została konferencja prasowa.

Dziennikarze mieli okazję rozmawiać podczas niej z Robertem Lewandowskim i selekcjonerem kadry Michałem Probierzem. Pytania dotyczyły m.in. przyszłości piłkarza Barcelony w polskiej drużynie, czy jego obecnej formy.

Jedno z nich wywołało na sali szczególnie skrajne emocje. Wszystko za sprawą dziennikarza “Faktu”, który nieoczekiwanie postanowił dopytać gwiazdora o jego spotkanie ze znaną młodą influencerką Julią Żugaj.

Robert Lewandowski przez zachowanie fanów aż się zagotował. Poszło o jego córkę. Oto, do czego doprowadzili "A może ja wolę Messiego?". 6-letnia Klara straciła cierpliwość i odgryzła się ojcu. Czym jej tak podpadł?

Robert Lewandowski spotkał się z Julią Żugaj

W związku ze współpracą FC Barcelony ze streamingowym serwisem muzycznym Spotify, zorganizowane zostało spotkanie Roberta Lewandowskiego ze znanymi polskimi influencerami.

Wśród nich znalazła się Julia Żugaj, która pochwalić się może dziś wynikiem ponad 1,3 mln obserwujących na Instagramie. Liczne fanki gwiazdy nazywa się “Żugajkami”. Na jej profilu pojawiły się zdjęcia ze znanym piłkarzem.

Nie umknęło to uwadze dziennikarza “Faktu”, który poprawę formy sportowej Roberta Lewandowskiego zaobserwował po wizycie influencerki w Katalonii.

Ostatnio twoja forma wyraźnie zwyżkuje. Chciałbym się zapytać, czy ma to jakiś związek ze spotkaniem z Julią Żugaj? I czy po nim zostałeś może "Żugajką"? - pytał reporter.

Reakcja zawodnika była zadziwiająca.

Robert Lewandowski reaguje na pytanie o Julię Żugaj

Zaskoczony pytaniem dziennikarza Robert Lewandowski zakrył dłonią twarz i zaczął się śmiać. “Serio? Naprawdę?" - dopytywał swojego rozmówcę. Niezręczną chwilę przerwał szybko prowadzący konferencję.

Nie wiem, Robert, czy chcesz odpowiedzieć na to pytanie? Może jednak zajmijmy się kwestiami sportowymi - urwał szybko i przeszedł do kolejnych tematów.

W istocie ciężko dopatrywać się, by krótkie spotkanie z Julią Żugaj mogło mieć realny wpływ na kondycję Roberta Lewandowskiego. Zamartwiać o spotkanie męża z piękną gwiazdą nie powinna się też zanadto Anna Lewandowska - prawie trzy miesięcy temu influencerka ogłosiła bowiem, że przyjęła zaręczyny swojego ukochanego. Dziennikarz swoim pytaniem chyba mocno się zagalopował.

Robert Lewandowski
Robert Lewandowski, fot. KAPiF
Julia Żugaj
Julia Żugaj, fot. KAPiF