Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Córki Lewandowskiego wbiegły na boisko! Cały świat zobaczył, jakie są piękne. Lawina komplementów
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 12.03.2024 14:39

Córki Lewandowskiego wbiegły na boisko! Cały świat zobaczył, jakie są piękne. Lawina komplementów

Twarze córek Lewandowskiego
Jak wyglądają córki Roberta Lewandowskiego?, fot. TikTok

Jak wyglądają córki Roberta i Ani Lewandowskich? Klara i Laura wbiegły na boisko, a nagranie trafiło na oficjalny profil La Ligii. Internauci nie mają wątpliwości, która z dziewczynek jest bardziej podobna do ojca, a która do matki.

Ile lat mają córki Lewandowskich?

Anna i Robert Lewandowscy doczekali się dwóch córek. Klara w tym roku skończy 7 lat, a Laura 4. Narodziny każdej z nich wywołały szał w mediach w kraju i za granicą. Każda publikacja, której są bohaterkami cieszy się wysokimi zasięgami w mediach społecznościowych. Internauci z czułością przyglądają się poczynaniom potomkiń sławnej pary, która obecnie mieszka w Hiszpanii.

Polska “power couple” udzieliła kilku wywiadów, w których opowiedziała o córkach. Już kilka lat temu Ania zdradziła, że narodziny młodszej z pociech, Klary, kosztowały ją wiele stresu.

Pierwszy był bardzo ciężki, przeżyłam go ledwo… Dosłownie ledwo. Ordynator, jak przyszedł po porodzie uścisnąć mi dłoń, powiedział: dzięki pani przygotowaniu gratuluję pani, bo to było wskazanie do cesarskiego cięcia, ale pani dała radę. Pani jest świetnym wzorem, bo aktywność jest bardzo ważna i to jest przykład, że pomogła przejść przez ten poród – pisała na Instagramie w 2022 roku.

Lewandowska rodziła przed 28 godzin

Rodziłam 28 godzin, pierwsze dziecko, Klarę, a Laurę 28 minut. Generalnie pierwszy poród był bardzo, bardzo, bardzo, bardzo ciężki — "muy dificil". To jest prawda, że dzięki wytrenowaniu, dzięki temu, że dobry stan ciała miałam, przez to, że miałam dobrą dietę, aktywność fizyczną, to udało mi się urodzić do końca naturalnie.

TYLKO U NAS: Błaszczykowski miał dość pytań o konflikt z Lewandowskim i pękł... To nam powiedział słowo więcej Wojewódzki dostał SMS-a od Lewego. Ujawnił jego treść. Wściekły piłkarz postawił ultimatum

Robert i Anna Lewandowscy o Klarze i Laurze

Gwiazda zdobyła się też na odważne słowa na temat Roberta. Pierwszy raz przyznała, co robił w chwili, w której rodziła drugą córkę. 

Narodziny Laury trwały nieporównywalnie krócej. Dziewczynka przyszła na świat w niespełna pół godziny. Lewandowska hiszpańskim mediom w 2023 roku zwierzyła się, co robił Robert, gdy ta rodziła. Dotychczas nie zdradzała publicznie tego faktu:

Przy drugim dziecku mój mąż ledwo zdążył. Musiał biec po schodach, żeby być przy porodzie – powiedziała.

Chociaż nie jest to cukierkowa historia, podobnie jak ta dotycząca narodzin Klary, to na szczęście zakończona happy endem. Robert ostatecznie towarzyszył ukochanej przy ostatnich chwilach porodu i powitał córeczkę zaraz po jej przyjściu na świat. Sam piłkarz o swoich córkach wspomniał w jednym z ostatnich wpisów w mediach społecznościowych przy okazji Dnia Kobiet, który w naszym kraju przypada na 8 marca:

Bycie ojcem dwóch niesamowitych córek nauczyło mnie prawdziwej siły i odporności, jaką posiadają kobiety. Wszystkim kobietom życzę mnóstwa szczęścia i codziennej dawki pewności siebie, aby realizować swoje marzenia.

Robert Lewandowski o córkach u Kuby Wojewódzkiego

Z kolei podczas wizyty w programie Kuby Wojewódzkiego piłkarz opowiedział o najtrudniejszym pytaniu, jakie zadała mu córka:

Ostatnio te pytania są coraz częstsze. Zaczęła zadawać takie tematy męskie, dlaczego np. dziewczynki siadają na toaletę, a chłopaki stoją. Starałem się wytłumaczyć, skąd to się bierze, dlaczego chłopaki, faceci mają coś innego, co używają, a kobiety, czyli dziewczynki tego nie mają.

Anna i Robert Lewandowscy z córkami, fot. Instagram
Anna i Robert Lewandowscy z córkami, fot. Instagram

Lewandowski nie stroni od rozmów z dziećmi na trudne tematy:

Staram się wychowywać je tak, że pomimo trudnego pytania to staram się to wytłumaczyć, choć wiem, że jest to ciężkie, bo nie da się małej dziewczynce wytłumaczyć dosłownie. Ale nie chcę uciekać od tego pytania. 

W tej samej rozmowie Robert wypowiedział się na temat charakterów oraz urody Klary i Laury:

Dwie są zupełnie inne. Zupełnie się różnią. Starsza jest pełna energii, pełna poznawania świata. Młodsza, Laura, wie, czego chce. Obie są uparte, ale jednak u Laury jest bardziej szefostwo. Klara jest bardziej emocjonalna. Porody też były inne. Klary poród trwał 28 godzin, a u Laury 28 minut. To był bardzo ciężki poród, nawet z zagrożeniem życia. To nie były łatwe momenty. I myślę, że dzieci kilka lat od urodzenia mogą czuć, że ten poród nie należał do najłatwiejszych.

La Liga pokazała twarze córek Roberta Lewandowskiego

Teraz możemy na własne oczy przekonać się, do kogo bardziej podobne są córki Roberta Lewandowskiego. A wszystko to za sprawą nagrania z boiska, jakie zamieścił w mediach społecznościowych oficjalny profil “La Liga”, który relacjonuje męskie ligowe rozgrywki piłkarskie w Hiszpanii.

Robert, który na co dzień gra w FB Barcelona, został sfilmowany, podczas gdy prowadził córki za ręce, a następnie z nimi rozmawiał. Trwający niespełna 1 minutę filmik rozczulił internautów. Pokazuje on, jak wspaniałym, troskliwym i pełnym zaangażowania ojcem jest Lewandowski. 

  • Wow! Pierwszy raz zobaczyłam twarze dzieci Lewandowskich.
  • Bez kitu. Klara to mały Robert!
  • Ta malutka to cała Ania. Pierwszy raz widzę ich twarze bez cenzury!
  • Klara istny Robert, a Laura to Ania.
  • On jest tak świetnym ojcem!

Rozczulające do granic możliwości nagranie możecie zobaczyć poniżej. Przy okazji wreszcie każdy z was może odpowiedzieć sobie na zadawane od lat pytanie – do kogo bardziej podobne są córki Lewandowskich?

Poniżej film z Robertem Lewandowskim i jego córkami. Zobaczcie, jakie są śliczne:

Anna i Robert Lewandowscy z córkami, fot. Instagram
Anna i Robert Lewandowscy z córkami, fot. Instagram
Anna i Robert Lewandowscy z córkami, fot. Instagram
Anna i Robert Lewandowscy z córkami, fot. Instagram
Anna i Robert Lewandowscy z córkami, fot. Instagram
Robert Lewandowski z córkami, fot. Instagram
Robert Lewandowski, Anna Lewandowska, Dzień Kobiet, nowy post, co dostały córki
Anna i Robert Lewandowscy, fot. EastNews
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, fot. KAPIF
Anna i Robert Lewandowscy, fot. KAPIF