Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Maleńki syn gwiazdy disco-polo trafił do szpitala. "Po prostu męka". W jakim jest stanie?
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 20.04.2024 14:13

Maleńki syn gwiazdy disco-polo trafił do szpitala. "Po prostu męka". W jakim jest stanie?

Dawid Narożny
fot.: Instagram

Syn Dawida Narożnego i jego żony Joanny trafił do szpitala. Małżeństwo na bieżąco relacjonuje przebieg leczenia chłopca. Fani ślą wyrazy wsparcia, mając nadzieję, że sytuacja szybko wróci do normy.

Dawid Narożny doczekał się syna

Dawid Narożny wraz z byłą już małżonką Magdaleną Narożną przez lata współtworzył zespół Piękni i Młodzi. Gwiazdy wylansowały takie przeboje jak “Kocham się w tobie”, czy “Niewiara”. Doczekały się również dziecka - córki Gabrieli.

Wkrótce po rozpadzie związku, muzycy zakończyli współpracę na tle zawodowym i zdecydowali się podążać swoimi ścieżkami. Założyli dwie oddzielne grupy kryjące się pod nazwami: “Piękni i Młodzi Magdalena Narożna” i “Piękni i Młodzi Dawid Narożny”.

W sierpniu 2021 r. gwiazdor ponownie stanął na ślubnym kobiercu, żeniąc się z piękną Joanną. Para doczekała się potomka, syna Marcelka, który przyszedł na świat w listopadzie 2020 r.

Magda Narożna wstrząśnięta publicznym wyznaniem byłego męża. Wydała oświadczenie Dawid Narożny chciał upokorzyć byłą żonę, a sam otrzymał cios. Jest oficjalne oświadczenie

Syn Dawida Narożnego jest chory

Fanami Dawida Narożnego wstrząsnęły wieści dotyczące nieoczekiwanej choroby syna gwiazdora. Małżonka muzyka opowiedziała o przykrej sytuacji w swoich mediach społecznościowych.

Dwa dni ostatnie to była po prostu męka. Dwa dni temu spałam trzy i pół godziny a wczoraj dwie, bo Marcelek się budził i bardzo się źle czuł i cały czas gorączkował. No i dziś też cały dzień musiałam z nim być w szpitalu - napisała na Instagramie Joanna Narożna.

Fani pospieszyli z wyrazami wsparcia. Pod zdjęciem chłopca ze szpitalnego łóżka, opublikowanym na profilu Dawida Narożnego, pojawiło się wiele serdecznych komentarzy.

  • Widać, że żołnierz! Rachu ciachu i będzie wszystko bueno
  • Kochany Marcelek, dużo zdrówka życzę i szybkiego powrotu do domku
  • Będzie dobrze. Trzymamy kciuki za Marcelka
  • Zdrowiej szybko słodziaku - życzą fani Pięknych i Młodych.

W jakim stanie jest chłopiec?

Co dalej z synkiem Dawida Narożnego?

Dawid Narożny poinformował na Instagramie, że spędził noc w szpitalu u boku swojego synka. Wszystko wskazuje jednak na to, że malec dochodzi już do zdrowia, o czym poinformował szczęśliwy tata.

Marcelek czuje się już dużo lepiej. Jutro (mamy nadzieję) wyjdziemy do domku - napisał w piątek gwiazdor.

Trzymamy kciuki za małego bohatera i liczymy na szybki powrót do zdrowia.

Dawid Narożny
Dawid Narożny, fot. Wojciech Olkusnik/East News