Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Magda Narożna planuje kolejne dziecko? Zabrała głos w "PnŚ"
Aleksander Goldman
Aleksander Goldman 02.02.2022 01:00

Magda Narożna planuje kolejne dziecko? Zabrała głos w "PnŚ"

Magda Narożna
fot. TRICOLORS / East News

Magda Narożna postanowiła ujawnić w programie "Pytanie na śniadanie" szczegóły dotyczące swojego nowego związku, a także najbliższej przyszłości. Fani wokalistki zespołu Piękni i Młodzi nie posiadają się z radości.

Magda Narożna o planach na przyszłość. "Miłość rozkwita"

Podczas jednego z ostatnich wydań "Pytania na śniadanie" piosenkarka ugościła ekipę programu we wnętrzu własnego domu, gdzie zdecydowała się poruszyć między innymi kwestię nowego związku.

Zawsze bałam się, że w momencie, w którym w moim życiu potoczy się coś nie tak, jak trzeba, czy będę w stanie zaufać jeszcze jakiemuś facetowi – powiedziała, odnosząc się jednocześnie do relacji z byłym mężem.

Przypomnijmy, że w latach 2012-2019 Magda była żoną Dawida, z którym współtworzyła zespół Piękni i Młodzi. Para nie rozstała się w przyjemnych okolicznościach, byli małżonkowie wielokrotnie opowiadali zaś o nieprzyjemnych szczegółach zakończenia związku.

– Może "prawie-żona" zechciałaby swojemu byłemu mężowi w końcu udzielić zgody na rozwód kościelny? – dopytywał Dawid w mediach społecznościowych jeszcze kilka miesięcy temu.

Niedługo później poinformował zaś o kolejny ślubie, tym razem z Joanną. Magda wyznała zaś reporterowi programu śniadaniowego TVP, że nosi się z podobnymi zamiarami.

– Miłość rozkwita coraz bardziej. Myślę, że to jest najpiękniejsze uczucie i bez niego świat byłby dumny. […] Chcę, żeby to było moje wydarzenie, mojego serca i mojego przyszłego męża – przyznała, potwierdzając jednocześnie, że wraz z narzeczonym Krzysztofem poważnie myślą o sformalizowaniu związku.

Magda Narożna przyznała także, że planuje… powiększenie rodziny. Kobieta wychowuje już córkę Gabrysię – owoc związku z byłym mężem Dawidem.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Ogromne oburzenie, widzowie TVP nie zostawili na Cichopek suchej nitki

  2. Zasmucające wieści w sprawie Piotra Żyły. Próbował wszystko ukryć? Tabloid właśnie przekazał

  3. Fani ślą gratulacje, uwielbiana wokalistka właśnie ogłosiła ciążę. Pokazała spory brzuszek

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].