Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Dawid Narożny chciał upokorzyć byłą żonę, a sam otrzymał cios. Jest oficjalne oświadczenie
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 01.03.2024 12:38

Dawid Narożny chciał upokorzyć byłą żonę, a sam otrzymał cios. Jest oficjalne oświadczenie

Dawid Narożny, Magdalena Narożna
Dawid Narożny, Magdalena Narożna, fot. KAPiF/Instagram

Dawid i Magdalena Narożni są jednymi z najpopularniejszych twórców muzyki disco polo w Polsce. Mimo rozwodu kontynuują oddzielne kariery. Muzyk chciał ośmieszyć ostatnio byłą żonę. Nie poszło to jednak tak, jak chciał.

Kariera Magdaleny Narożnej

Magdalena Narożna zdobyła ogólnokrajową sławę, kiedy pojawiła się w programie "Must be the music" razem ze swoją grupą “Piękni i Młodzi”. Pochodząca z Pniewa na Podlasiu wokalistka zrobiła wrażenie na widzach swoim ujmującym urokiem i wyraźnym talentem.

Jej utwory szybko stały się częścią polskiej muzyki tanecznej, a sama artystka zaczęła występować na największych scenach kraju. Jednak jej kariera rozpoczęła się skromnie. W rozmowie z programem "Bądźmy razem. TVP" przyznała, że swoje pierwsze doświadczenia wokalne zdobywała jako członkini zespołu grającego na weselach. Stawki, jakie wówczas otrzymywała, wydają się dzisiaj śmiesznie niskie z uwzględnieniem obecnej inflacji – wschodząca gwiazda mogła liczyć jedynie na 150 złotych za występ.

Przez wiele lat w zespole “Piękni i młodzi” Magdalena występowała ze swoim byłym (już teraz) mężem. Nie rozstali się jednak w przyjaznych warunkach.

Magdalena Narożna pobita w klubie! Gwiazda ujawniła wstrząsające kulisy Magda Narożna ma nowego partnera? "Na Krzysia nie wygląda". Zdjęcie w objęciach przystojniaka ruszyło lawinę spekulacji

Konflikt Dawida i Magdy Narożnych

Małżeństwo Dawida i Magdaleny Narożnych trwało kilka lat. Rozstanie za to było burzliwe i medialne. Od tego czasu para regularnie angażuje się w publiczne spięcia. Na przykład, gdy Magda Narożna pochwaliła się nowym mieszkaniem, Dawid zarzucił jej brak spłaty kredytu.

Podczas planowanego występu na Sylwestrze Marzeń z Dwójką, Dawid zasugerował zaostrzenie ochrony, sugerując, że jego była partnerka lubi wywoływać kłótnie i jest agresywna. Konflikt nawet sięgnął momentami fizycznej przemocy, choć nie sami zainteresowani mieli wtedy ręce przy tym. Partner Magdy miał rzekomo zaatakować aktualną żonę Narożnego, co Magda potem skomentowała na Instagramie.

Dawid Narożny podzielił się w mediach społecznościowych prywatnym pismem. Fani są oburzeni.

Dawid Narożny przeprasza byłą żonę

Dawid Narożny wstawił na swojego Instagrama oświadczenie, w którym oficjalnie przeprosił swoją byłą żonę. Wygląda na to, że ich konflikt wszedł na drogę sądową.

Ja Dawid Narożny przepraszam panią Magdalenę Narożną za wielokrotne naruszenie jej dóbr osobistych w postaci prawa do prywatności, wizerunku, dobrego imienia, godności i czci w latach 2020-2022 – napisał Dawid Narożny.

Dawid Narożny chciał się pokazać z dobrej strony, publikując oświadczenie. Fani jednak odebrali to w inny sposób. Zaczęli krytykować muzyka za to, że publicznie dzieli się tak prywatnymi szczegółami życia.

  • Ale po co takie coś publikować to są sprawy prywatne miedzy nimi
  • Jak ta druga żona, też kobieta,matka może pozwalać mężowi na takie traktowanie swojej byłej żony...
  • Takie rzeczy powinny zostać między wami a nie robić w koło tego cały cyrk po co ty Chłopie publikujesz takie rzeczy rozstaliście się macie wspaniałe doświadczenie oboje przez tyle lat więc zostawcie takie rzeczy między wami
  • Magda nigdy na temat byłego się złe nie wypowiadała – czytamy w komentarzach.
Magdalena Narożna, fot. KAPiF
Magdalena Narożna, fot. KAPiF
Magdalena Narożna, fot. KAPiF
Magdalena Narożna, fot. KAPiF
Dawid Narożny, fot. Instagram
Dawid Narożny, fot. Instagram
Dawid Narożny, fot. Instagram
Dawid Narożny, fot. Instagram