Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Córka Toma Cruise'a skończyła 18 lat. Tak wygląda piękna Suri. Jej ojciec nie oszczędza na prezentach
Karolina Kurek
Karolina Kurek 20.04.2024 10:32

Córka Toma Cruise'a skończyła 18 lat. Tak wygląda piękna Suri. Jej ojciec nie oszczędza na prezentach

Tom Crusie
fot.: East News

Córka Toma Cruise'a i Katie Holmes, Suri kończy 18 lat. Jakie prezenty z tej okazji podarował jej sławny ojciec?

Tom Criuse na ekranie

Tom Criuse jest aktorem znanym na całym świecie. Karierę rozpoczął w latach 80., a rozpoznawalność zdobył dzięki roli w filmie 'Top Gun". Potem zagrał w szeregu produkcji, można tu wymienić “Urodzony 4 lipca”, '"Magnolia", “Wywiad z wampirem”, “Vanilla Sky”, czy seria filmów “Mission Impossible”. Aktor był czterokrotnie nominowany do Oscara. Criuse jest także producentem filmowym. Jest uznawany za jednego z najbardziej utalentowanych artystów w branży.

Media rozpisują się na temat jego dokonań w filmowym świecie, jednak swego czasu życie prywatne Toma było jednym z czołowych tematów w Stanach Zjednoczonych. Fani aktora z niecierpliwością czekali na nowe informacje o jego kolejnych związkach, 

Fani odkryli sekret Toma Cruise'a. Mają dowody na to, co powoduje, że jest wiecznie młody Katie Holmes przyłapana z nowym partnerem. Kim jest Bobby Wooten III?

Związek Toma Criuse'a i Katie Holmes

Aktor miał na koncie kilka nieudanych związków m.in. małżeństwo z Nicole Kidman, czy relacja z Penelope Cruz. W 2005 roku Tom Crusie oświadczył się aktorce Katie Holmes. Miało to miejsce na wieży Eiffla w Paryżu. Para rok później doczekała się córki, Suri, a w tym samym roku zawarli związek małżeński. 

Przez lata uchodzili za jedną z najpopularniejszych par w show-biznesie. Jednak w 2012 roku, ku powszechnemu zaskoczeniu doszło do rozwodu, a Katie Holmes zażądała wówczas pełnej opieki nad ich córką. 

Odkąd przyszła na świat matka chroni jej prywatność, a dziś Suri nie posiada kont w mediach społecznościowych. Spekuluje się, że Suri i Tom nie utrzymują kontaktu, nie jest wiadome, ile w tym prawdy, ale ojciec i córka nie byli widziani razem publicznie od 2012 roku. 

Suri Criuse kończy 18 lat

W dniu 18 kwietnia Suri Cruise skończyła 18 lat. Po rozwodzie rodziców, to matka sprawowała nad nią pełną opiekę. Tom Crusie jednak w ramach zawartej ugody od tego momentu płacił 400 tysięcy dolarów rocznie na utrzymanie córki, co daje około 33 tysiące dolarów miesięcznie. Media donoszą także, że aktor finansuje ubezpieczenie zdrowotne córki oraz jej czesne w college'u. 

Ciekawostką są słowa Dakoty Fanning, która w wieku 11 lat zagrała u boku Toma w filmie “Wojna światów”. Młoda aktorka otrzymała wtedy prezent z okazji urodzin od Cruise'a. Okazuje się, że artysta do dziś, co roku wysyła jej podarunek na urodziny. 

Tom co roku wysyła mi prezent urodzinowe i robi to od tamtych 11. urodzin - powiedziała w rozmowie z magazynem “Harper's Bazaar”.

Fanning zdradziła, iż to od niego dostała pierwszy telefon komórkowy. Gwiazda wyznała, że mimo iż nie miała wtedy do kogo zadzwonić ani napisać to i tak była bardzo zadowolona z prezentu.

Był to Mootorola Razr. Mój Boże, byłam tak podekscytowana - opowiadała. 

Co o tym myślicie?

Suri Cruise, fot. EastNews
Suri Cruise, fot. EastNews
Tom Cruise, fot.:EastNews
Tom Cruise, fot.:EastNews