Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Katie Holmes przyłapana z nowym partnerem. Kim jest Bobby Wooten III?
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 02.05.2022 16:46

Katie Holmes przyłapana z nowym partnerem. Kim jest Bobby Wooten III?

Katie Holmes (EA)
fot. Rex Features / East News

Katie Holmes, znana z takich produkcji, jak "Jezioro marzeń", "Batman - Początek" czy "Córka prezydenta", ma nowego partnera. Jeszcze niedawno spotykała się z Emilio Vitolo Jr, więc zmiana ta jest dla zachodnich mediów sporym zaskoczeniem. Kim jest Bobby Wooten III, nowy chłopak aktorki?

Gwiazda ma za sobą niełatwą przeszłość, jeśli chodzi o związki. Szerokim echem odbiło się jej małżeństwo z Tomem Cruise’em, które na początku wyglądało jak bajka, ale skończyło się trudną rozprawą rozwodową, kiedy aktor całkowicie dał się pochłonąć sekcie scjentologów.

Katie Holmes ma nowego partnera. Kim jest wybranek aktorki?

Gwiazda została przyłapana w Central Parku w Nowym Jorku na spacerze z Bobbym Wootenem III. Reporterzy przyłapali ich na wymienianiu czułości, a nawet pocałunków. Mężczyzna zajmuje się muzyką: jest producentem, basistą oraz kompozytorem. Nagrodzony Grammy artysta współpracuje z największymi sławami, jak Jennifer Lopez, Machine Gun Kelly, Jennifer Hudson.

Muzyk wystąpił też na tegorocznym festiwalu Coachella wraz z Carly Rae Jepson. Co ciekawe, jest o 10 lat młodszy od Holmes - ma 33 lata. Do tej pory związek udało im się utrzymywać w tajemnicy. Nie wiadomo, ile trwał dokładnie, ale na spacerze po parku towarzyszyła im mama aktorki, Kathy Stothers-Holmes. Znajomość z rodzicami musi świadczyć o pewnej powadze relacji.

Wędrówka po Central Parku upływała w miłej, rodzinnej atmosferze. Bobby Wooten III serdecznie przytulał mamę Katie, a z samą ukochaną szedł trzymając się za ręce. Byli ubrani w casualowym, weekendowym stylu. Aktorka założyła luźny biały T-shirt i ogrodniczki, wyjątkowo modne w nadchodzącym sezonie. Muzyk miał na sobie spodnie typu chinosy, lnianą koszulę i wiatrówkę.

Katie Holmes - romanse i miłości

Jeszcze niedawno aktorka spotykała się ze znanym kucharzem Emilio Vitolo Juniorem. Do prasy nie przedostały się jednak żadne informacje o ich rozstaniu. Wiadomo jedynie, że ich związek dobiegł końca w 2021 roku, a para pozostaje w przyjaźni.

Gwiazda zdecydowanie nie ma szczęścia w miłości. Jej pierwszy związek kolegą z planu "Jeziora marzeń" Joshem Jacksonem zakończył się w przyjaźni, jednak później nie mogła znaleźć stałej relacji - z Chrisem Kleinem była przez 5 lat, a po rozstaniu aktorka powiedziała "Dorośliśmy. Sen prysł, dała o sobie znać rzeczywistość".

Tuż po tym rozstaniu, w 2005 roku związała się z Tomem Cruise’em. Urocza historia zamieniła się w koszmar, kiedy aktor, pod wpływem sekty scjentologów, zaczął kontrolować partnerkę oraz ich córkę Suri. W 2012 roku Katie udało się uzyskać rozwód. Później aktorka związała się z Jamiem Foxxem, ale do rozstania doszło w 2019, po tym, jak gwiazdor odszedł do innej.

Zobacz zdjęcia:

Źródło: Glamour, Viva!, People, Variety

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Druzgocące wyznanie legendarnej aktorki, fani w rozpaczy. "Zbliżam się do śmierci"

  2. Słynna para oskarżona o znęcanie się nad synem. Ogromny skandal, wyznanie nie mieści się w głowie

  3. Właśnie ogłoszono, Polacy nie mogli się doczekać. Zacznie się już za chwilę, miliony zasiądą przed ekranami

Zapraszamy na nasz Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

Tagi: Katie Holmes