Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Imprezy > 47-letnia Frytka po latach wraca na salony! Ogromna zmiana. Tak dziś wygląda gwiazda "Big Brothera"
Karolina Kurek
Karolina Kurek 19.04.2024 23:18

47-letnia Frytka po latach wraca na salony! Ogromna zmiana. Tak dziś wygląda gwiazda "Big Brothera"

Frytka
fot. KAPiF

Dawno niewidziana Maja Agnieszka Frykowska pokazała się na jednej z warszawskich imprez. Musicie zobaczyć jej metamorfozę. Cóż za zmiana.

"Big Brother" w telewizji

“Big Brother" to pierwszy w Polsce reality show emitowany w latach 2001-2002 i ponownie w 2007-2008. Później podjęto jeszcze jedną próbę reaktywacji show w 2019 roku, jednak potem program nie był już kontynuowany. Produkcja była fenomenem na początku lat 2000. i przyciągała przed ekrany odbiorników mnóstwo widzów. Oparta była na niderlandzkim formacie o tej samej nazwie.

Uczestnicy programu zamieszkiwali wspólnie w jednym domu i zostali odcięci od świata, a przez 24 godziny obserwowały ich kamery. Po zakończeniu programu w mediach zaczęło być głośno o mieszkańcach domu Wielkiego Brata. 

Tłum gwiazd na gali Woman Power 2024: Odmieniona Kasia Figura, stylowa Jolanta Kwaśniewska, odważna Edyta Herbuś Katarzyna Zielińska pokazała się pierwszy raz publicznie od śmierci ukochanej osoby. Nie była sama

Kim jest Frytka?

Jednym z największych odkryć polskiego “Big Brothera” była Frytka, a właściwe Maja Agnieszka Frykowska. Celebrytka brała udział w 3. edycji programu i stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd formatu. Wraz z innym uczestnikiem show stała się bohaterką obyczajowego skandalu.

Po zakończeniu produkcji Frytka wzięła udział w innym reality show “Bar”. Miała również okazję prowadzić program interaktywny “Gierki nocne”, który był emitowany w stacji telewizyjnej ITV. Maja Frykowska pojawiła się także w kilku teledyskach oraz zagrała epizodyczne role w takich tytułach, jak “Tancerze” czy “Świat według Kiepskich”. Frytka na jakiś czas zniknęła z mediów. 

Frytka powraca do show-biznesu

W czwartek 18 kwietnia odbyła się Gała finałowa II Edycji konkursu Mrs. Poland International. Na imprezie przybyło wiele znanych osób, byli to m.in. Stefano Terrazzino, Ida Nowakowska, Anna Głogowska, czy Krzysztof Ibisz. Wśród nich pojawiła się również dawno niewidziana Maja Frykowska, czyli Frytka. Trzeba przyznać, że celebrytka przeszła sporą metamorfozę. 

Na to wydarzenie Frytka wybrała długą sukienkę w kolorze różu, do której dobrała sandały na obcasie w tym samym kolorze oraz torebkę w ciemniejszym odcieniu. Maja postawiła na rozpuszczone włosy. 

Co myślicie o metamorfozie Frytki?

Maja Frykowska, fot. KAPiF
Maja Frykowska, fot. KAPiF
Maja Frykowska, fot. KAPiF
Maja Frykowska, fot. KAPiF
Maja Frykowska, fot. KAPiF
Maja Frykowska, fot. KAPiF