Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Katarzyna Zielińska pokazała się pierwszy raz publicznie od śmierci ukochanej osoby. Nie była sama
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 19.04.2024 20:44

Katarzyna Zielińska pokazała się pierwszy raz publicznie od śmierci ukochanej osoby. Nie była sama

Katarzyna Zielińska
fot. KAPiF

Katarzyna Zielińska ostatnio przeżyła wielką stratę. Zmarł ciężko chory 4-latek, który był jej bardzo bliski. Dziś pojawiła się na wydarzeniu publicznym, ale mogła liczyć na wsparcie. Jak wyglądała? Zdjęcia.

Katarzyna Zielińska: w czym grała?

Katarzyna Zielińska to jedna z uwielbianych polskich aktorek serialowych. Sławę zdobyła już w 2007 roku, kiedy trafiła do obsady serialu „Barwy szczęścia” w roli Marty Walewskiej. Widzowie uwielbiali ją też jako Alicją Małecką w „Przyjaciółkach” i mecenas Laurę Curyło w „O mnie się nie martw”. Ostatnio wcieliła się w Julię Polkowską w produkcji „Mecenas Porada”.

Aktorka nie narzeka na brak propozycji. Ostatnio jednak jej szczęście zostało zburzone przez osobisty dramat. Zielińska musiała zmierzyć się ze śmiercią czteroletniego chłopca, chorującego na nowotwór. Jej słowa o jego odejściu łamią serce. Dziś pojawiła się publicznie po raz pierwszy od jego śmierci. Jak wyglądała?

Zatrzęsienie gwiazd na premierze filmu "Biała Odwaga": Bołądź, Bosak, Zielińska, Popek, Muskała Zielińska powraca odmieniona z fryzurą na Woźniak-Starak. Internauci oniemieli: „O matko, jaka piękna”

Katarzyna Zielińska w żałobie po śmierci Wiktora

Katarzyna już w zeszłym roku apelowała w mediach o wsparcie zbiórki dla czteroletniego Wiktora, walczącego ze złośliwym nowotworem wątroby. Nadzieją dla chłopca było leczenie w Stanach Zjednoczonych, jednak jego koszt wynosił 1,5 miliona złotych. Aktorka przez ostatnie miesiące bardzo zbliżyła się do czterolatka, więc jego śmierć była dla niej ciosem.

Wiktorku. Zostawiłeś nam tyle miłości, każdemu z nas pokazałeś, co to znaczy tak naprawdę cieszyć się każdym dniem, każdą chwilą i odleciałeś motylku piękny. Wiesz co? Ja musiałam Cię spotkać na swojej drodze. To nie przypadek. Tyle fajnego daliśmy sobie wzajemnie. Ja jestem najdumniejszą Twoją ciocią. Zawsze będę. Nigdy nie narzekałeś. Nigdy. Dawałeś, a nie brałeś. Rozdawałeś miłość – pisała Zielińska 12 kwietnia.

Dziś pojawiła się na publicznym wydarzeniu w Warszawie. Jeżeli wciąż trapi ją smutek, mogła liczyć na wsparcie, nie była na nim sama. Szczegóły i zdjęcia poniżej.

Katarzyna Zielińska na premierze: zdjęcia

Zielińska wybrała się 19 kwietnia do Teatru Komedia w Warszawie, w którym zresztą pracuje na co dzień. Dziś była tam jednak jako gość, na premierze „Zemsty” w reżyserii Michała Zadary. W tej adaptacji słynnej sztuki Fredry ze współczesnym sznytem gra sama śmietanka: między innymi Maciej Stuhr, Arkadiusz Brykalski, Bartosz Porczyk, Barbara Wysocka i Paulina Szostak.

Katarzyna miała dziś na sobie piękny, liliowy kostium z szerokimi nogawkami i rozświetlający makijaż. Do tego szara kopertówka i sandałki na słupku. Równie elegancko wyglądał jej mąż. Wojciech Domański, biznesmen i dyrektor firmy inwestycyjnej Custodia Capital, robił wrażenie płaszczem marki Burberry. Para trzymała się za ręce – i pomyśleć, że są małżeństwem już od 11 lat!

Katarzyna Zielińska, premiera Zemsty, mąż, zdjęcia
Katarzyna Zielińska z mężem, premiera "Zemsty", fot. KAPiF
Katarzyna Zielińska, premiera Zemsty, mąż, zdjęcia
Katarzyna Zielińska z mężem, premiera "Zemsty", fot. KAPiF