Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Luna przekazała wieści o nagłej rezygnacji. "Mam nadzieję, że mi wybaczycie"
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 13.04.2024 09:21

Luna przekazała wieści o nagłej rezygnacji. "Mam nadzieję, że mi wybaczycie"

Luna
fot. KAPiF/Instagram

Luna jeszcze do niedawna ochoczo szykowała się na majowy występ w Malmö podczas 68. Konkurs Piosenki Eurowizji. W sieci coraz części komentowano jej umiejętności i występy. Teraz artystka zaskoczyła internautów nagłą decyzją. Nieoczekiwanie wspomniała o rezygnacji i pokazała spakowane walizki.

Luna reprezentantką Polski na Eurowizji 2024. Kiedy wystąpi?

Po kolejnych głośnych preselekcjach naszą reprezentantką na Eurowizji została Luna z utworem "The Tower". Gwiazda zdobyła poparcie władz Telewizji Polskiej i wyprzedziła jedynie o punkt Justynę Steczkowską, która była faworytką internautów.

W mediach społecznościowych rozpętała się głośna afera, jednak mimo niechęci młoda piosenkarka zaczęła przygotowywać się do majowego koncertu. Luna zaczęła przyciągać coraz to większą uwagę mediów, a jeszcze nie zdążyła nawet postawić nogi na szwedzkiej scenie.

Dwa półfinały Eurowizji 2024 odbędą się 7 (wtorek) i 9 (czwartek) maja, a nasza reprezentantka wystąpi jako szósta podczas pierwszego koncertu. Jeśli przekona do siebie jury i zagranicznych widzów ma szansę na awans do wielkiego finału. Ten odbędzie się w sobotę, 11 maja.

Luna wzbudziła już zainteresowanie zagranicznych fanów konkursu, jednak z niezbyt pochlebnych powodów. Artystka zaczęła tracić głos! To marna wiadomość na chwilę przed wydarzeniem. Teraz podzieliła się z fanami zasmucającą wiadomością.

Luna prawie nigdy nie tankuje do pełna. Powód może wydawać się dziwny Luna traci głos! Eurowizja 2024 zaraz, a tu taki dramat. Niepokojące nagranie w sieci

Luna wzbudziła kontrowersje. Co z jej głosem?

Przed eurowizyjną rywalizacją Luna rozpoczęła europejską trasę koncertową, by zaznajomić fanów ze swoją twórczością. Z jej umiejętnościami zapoznała się już publiczność w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii czy Portugalia.

W mediach społecznościowych pojawiły się nagrania z jej występów, które mocno zaniepokoiły fanów. Słychać na nich, że Luna ma poważne problemy z głosem. Menadżerka gwiazdy przyznała, że faktycznie nabawiła się ona infekcji gardła.

Od występu w Londynie na początku kwietnia Luna rzadko odzywała się do fanów. Teraz zamieściła krótkie nagranie w mediach społecznościowych. Nieoczekiwanie powiedziała o rezygnacji. Co z jej głosem?

Luna rezygnuje z występów. Pokazała spakowane walizki

Raczej nikt nie spodziewał się takiej wiadomości na miesiąc przed Eurowizją 2024. Luna w mediach społecznościowych zamieściła krótkie nagranie, na którym widać jak pakuje swoje walizki. Ze słyszalną chrypką głosie powiadomiła o odwołaniu występów w Amsterdamie i Sztokholmie. Na pierwszy rzut oka widać, że bardzo przeżywa swoją sytuację.

Jak widzicie, byłam już spakowana do Amsterdamu i Sztokholmu. Nie mogłam się doczekać aż was zobaczę, bo muzyka i spotkania z wami są uzdrawiające. Niestety, muszę najpierw wyleczyć mój głos, co zresztą możecie usłyszeć. Jest mi naprawdę smutno i mam nadzieję, że mi wybaczycie. Sercem jestem z wami. Mam nadzieję, że będę mogła odwiedzić Amsterdam i Sztokholm tak szybko, jak to tylko możliwe - wyznała.

Fani mają nadzieję, że głos Luny wróci do normy jeszcze przed występem w Malmö. Widzowie Eurowizji mają spore oczekiwania względem gwiazdy, która zaczęła zyskiwać przychylność wśród zagranicznej publiczności. Do jej występu pozostały niecałe cztery tygodnie.

Luna
Luna przekazała wieści o nagłej rezygnacji, fot. Instagram
Luna
Luna przekazała wieści o nagłej rezygnacji, fot. Instagram
Luna
Luna przekazała wieści o nagłej rezygnacji, fot. Instagram
Luna
Luna przekazała wieści o nagłej rezygnacji, fot. KAPiF
Luna
Luna przekazała wieści o nagłej rezygnacji, fot. KAPiF