Swiatgwiazd.pl
"M jak miłość": Marysia odebrała poród. Nikt nie wiedział o tej ciąży

fot. facebook.com/mjakmilosc

"M jak miłość": Marysia odebrała poród. Nikt nie wiedział o tej ciąży

2 Maja 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

W nadchodzącym 1590. odcinku kultowego serialu "M jak miłość" dojdzie do emocjonujących chwil. Partnerka Tadeusza, Ola przedwcześnie urodzi dziecko, a poród będą próbowały odebrać Marysia przy wsparciu Barbary. Czy wszystko odbę

  • W 1590 odcinku serialu „M jak miłość” dojdzie do przedwczesnego porodu

  • Dziecko będą próbowały odebrać Marysia i Barbara

  • Tadeusz Kiemlicz zemdleje na wieść o dziecku

Telenowela „M jak miłość” pełna jest niespodziewanych zwrotów akcji i nieprzewidzianych zdarzeń. Taka sytuacja będzie mieć miejsce podczas nadchodzącego 1590. odcinka serialu. Czy Marysia i Barbara odbiorą poród Oli z powodzeniem?

„M jak miłość” odcinek 1590.

Fani serialu „M jak miłość” nie mogą narzekać na brak wrażeń. W Grabinie zrobiło się tłoczno i nie zapowiada się na to, by ta sytuacja uległa zmianie.

Barbara Mostowiak (Teresa Lipowska) gości pod swoim dachem Ulę (Iga Krafft) i Bartka (Arkadiusz Smoleński), a teraz w jej czterech kątach znajdzie się jeszcze jedna osoba.

Mowa o kolejnej narzeczonej Tadeusza Kiemlicza (Bartłomiej Nowosielski), Oli. Barbarze nie zajmie dużo czasu, żeby zorientować się, że dziewczyna jest w ciąży.

Jednak na tym nie koniec niespodzianek nadchodzącego odcinka. W pewnym momencie Kiemlicz dowie się od Rogowskiego (Robert Moskwa), że dziewczyna zaszła w ciążę z nim. Na tę wiadomość mężczyzna zemdleje.

Marysia i Barbara odbiorą poród

Sprawy okażą się jeszcze poważniejsze. Tadeusz, który do tego momentu beztrosko spotykał się z Paniami w swoim mieszkaniu, gdzie z nimi sypiał, będzie musiał poczuć się odpowiedzialnie.

Jego narzeczona przedwcześnie urodzi i mimo tego, że domownicy wezwą pogotowie, to poród będzie bardzo szybko postępował. Wówczas sprawy w swoje ręce wezmą Marysia (Małgorzata Pieńkowska) i Barbara (Teresa Lipowska) i odbiorą poród.

To już nie pierwszy raz, kiedy Marysia bierze się za tego typu sprawy. 7 lat temu odebrała także poród Kingi (Katarzyna Cichopek), która urodziła małego Mikołaja (Aleksander Bożyk).

Kiedy Tadeusz dojdzie do siebie i będzie próbował przyjąć do wiadomości, że urodziło mu się dziecko, jednak nie wiadomo, czy będzie pewien, że należy ono do niego.

Zdjęcie wyróżniające pochodzi z oficjalnego profilu serialu „M jak miłość” na Facebooku, gdzie znajdziecie więcej podobnych fotografii.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Doda wyznała, dlaczego nie sypia z mężem

  • W wyjątkowy sposób upamiętniono Krzysztofa Krawczyka

  • Uczestniczka "Rolnik szuka żony" przeszła operację, pokazała relację z pobytu w szpitalu

Źródło: superseriale.se.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Karol Osiński

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Marek Piekarczyk złamał zasady "The Voice of Poland". Wcisnął przycisk innego trenera

Czytaj więcej >

Plotki

Nie żyje John Challis. Rodzina potwierdziła smutne wieści

Czytaj więcej >

Plotki

Ewa Chodakowska szczerze o dzieciach. Nie chce zostać mamą

Czytaj więcej >
Zbigniew Zamachowski

Plotki

Zbigniew Zamachowski ze swoją koleżanką przyłapani na ratowaniu ślimaka

Czytaj więcej >
Tadeusz Sznuk

Plotki

Tadeusz Sznuk odpowiedział, co znajduje się w kuferkach finalistów "Jeden z dziesięciu"

Czytaj więcej >
Barbara Sienkiewicz

Plotki

Co obecnie słychać u Barbary Sienkiewicz? Doniesienia niepokoją

Czytaj więcej >