„M jak miłość”: Marysia odebrała poród. Nikt nie wiedział o tej ciąży Żródło: fot. facebook.com/mjakmilosc

„M jak miłość”: Marysia odebrała poród. Nikt nie wiedział o tej ciąży

2 Maj 2021 Karol OsińskiKarol Osiński

W nadchodzącym 1590. odcinku kultowego serialu „M jak miłość” dojdzie do emocjonujących chwil. Partnerka Tadeusza, Ola przedwcześnie urodzi dziecko, a poród będą próbowały odebrać Marysia przy wsparciu Barbary. Czy wszystko odbędzie się tak, jak powinno?

  • W 1590 odcinku serialu „M jak miłość” dojdzie do przedwczesnego porodu
  • Dziecko będą próbowały odebrać Marysia i Barbara
  • Tadeusz Kiemlicz zemdleje na wieść o dziecku

Telenowela „M jak miłość” pełna jest niespodziewanych zwrotów akcji i nieprzewidzianych zdarzeń. Taka sytuacja będzie mieć miejsce podczas nadchodzącego 1590. odcinka serialu. Czy Marysia i Barbara odbiorą poród Oli z powodzeniem?

„M jak miłość” odcinek 1590.

Fani serialu „M jak miłość” nie mogą narzekać na brak wrażeń. W Grabinie zrobiło się tłoczno i nie zapowiada się na to, by ta sytuacja uległa zmianie.

Barbara Mostowiak (Teresa Lipowska) gości pod swoim dachem Ulę (Iga Krafft) i Bartka (Arkadiusz Smoleński), a teraz w jej czterech kątach znajdzie się jeszcze jedna osoba.

Mowa o kolejnej narzeczonej Tadeusza Kiemlicza (Bartłomiej Nowosielski), Oli. Barbarze nie zajmie dużo czasu, żeby zorientować się, że dziewczyna jest w ciąży.

Eleni przebaczyła zabójcy swojej córki. Opowiedziała o hejcie, jaki spotyka ją w sieciEleni przebaczyła zabójcy swojej córki. Opowiedziała o hejcie, jaki spotyka ją w sieciCzytaj dalej

Jednak na tym nie koniec niespodzianek nadchodzącego odcinka. W pewnym momencie Kiemlicz dowie się od Rogowskiego (Robert Moskwa), że dziewczyna zaszła w ciążę z nim. Na tę wiadomość mężczyzna zemdleje.

Marysia i Barbara odbiorą poród

Sprawy okażą się jeszcze poważniejsze. Tadeusz, który do tego momentu beztrosko spotykał się z Paniami w swoim mieszkaniu, gdzie z nimi sypiał, będzie musiał poczuć się odpowiedzialnie.

Jego narzeczona przedwcześnie urodzi i mimo tego, że domownicy wezwą pogotowie, to poród będzie bardzo szybko postępował. Wówczas sprawy w swoje ręce wezmą Marysia (Małgorzata Pieńkowska) i Barbara (Teresa Lipowska) i odbiorą poród.

To już nie pierwszy raz, kiedy Marysia bierze się za tego typu sprawy. 7 lat temu odebrała także poród Kingi (Katarzyna Cichopek), która urodziła małego Mikołaja (Aleksander Bożyk).

Kiedy Tadeusz dojdzie do siebie i będzie próbował przyjąć do wiadomości, że urodziło mu się dziecko, jednak nie wiadomo, czy będzie pewien, że należy ono do niego.

Zdjęcie wyróżniające pochodzi z oficjalnego profilu serialu „M jak miłość” na Facebooku, gdzie znajdziecie więcej podobnych fotografii.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: superseriale.se.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł