Swiatgwiazd.pl
M jak miłość

kadr z serialu "M jak miłość"/odc. 1594/vod.tvp.pl

„M jak miłość”: Mateusz nagle zniknie. Zostawi pożegnalny list

14 Lipca 2021

Autor tekstu:

Barbara Bujar

Udostępnij:

Najnowsze odcinki „M jak miłość” przyniosą widzom wiele wrażeń. Pogrążony w smutku Mateusz nagle zniknie bez śladu, zostawiając po sobie jedynie list i przerażonych bliskich. W głowie jego babci pojawią się najczarniejsze myśli. Jej wnuk targnie się na własne życie?

  • Po wakacjach na antenie TVP2 pojawią się nowe odcinki „M jak miłość”

  • W kolejnej odsłonie popularnego serialu Mateusz zniknie bez śladu

  • Wnuk Barbara zostawi pożegnalny list. Co zrobi seniorka?

„M jak miłość” to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych seriali w Polsce. Historia rodziny Mostowiaków towarzyszy widzom od ponad dwóch dekad, dostarczając im ogromną dawkę emocji. Nie inaczej będzie w kolejnej odsłonie, która na ekranach pojawi się już jesienią.

A Bardowska IG

Ania Bardowska z „Rolnik szuka żony” przeszła metamorfozę. Fani są zachwyceni

CZYTAJ DALEJ

Mateusz z „M jak miłość” przepadnie bez śladu

Jesienią na antenie TVP2 wyemitowany zostanie 1595. odcinek „M jak miłość”, w którym emocje sięgną zenitu. Wszystko przez Mateusza, który niedawno rozstał się z ukochaną żoną. Zdrada Lilki okaże się dla niego zbyt wielkim ciosem. Wobec tego młody Mostowiak postanowi opuścić rodzinny dom w Grabinie.

Z informacji, do których dotarł Super Express wynika, że wyjazd Mateusza postawi na nogi całą rodzinę i wielu znajomych. Syn Marka Mostowiaka wyjedzie bowiem bez słowa, a po sobie zostawi jedynie list. Ta wiadomość nie wróży nic dobrego. W ostatnim odcinku widzowie widzieli bowiem, jak Mateusz stoi nad rzeką i zastanawia się, czy do niej nie wskoczyć.

Wnuk Barbary targnie się na własne życie?

Na szczęście media zdążyła obiec już wiadomość, że pomysł wskoczenia do rzeki szybko wypadł Mateuszowi z głowy, Chłopak wsiadł do przypadkowego TIR-a i wyruszył nim w podróż do Gdyni. Nie oznacza to jednak, że nie zamierza sobie czegoś zrobić. Kwestia listu pożegnalnego budzi bowiem sporo wątpliwości.

- A jeśli my... Mateusza też już nie zobaczymy? – zapyta babcia chłopaka tuż po obejrzeniu programu „Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie”.

Zaniepokojoną seniorkę postara się uspokoić jej córka. Marysia będzie bowiem przekonana, że Mateusz wyjechał, by w samotności uporać się z bolesnym rozstaniem. W jej opinii pozostawiony przez niego list, zamiast zwiastować tragedię, jest dobrym znakiem.

- Napisał list... Wyjaśnił, że potrzebuje czasu... że chce się pozbierać po rozstaniu z Lilką... Musimy to zrozumieć – jej wypowiedź cytuje SE.

Mimo podtrzymujących na duchu słów córki Barbara Mostowiak nie będzie mogła spać spokojnie. Zaniepokojona brakiem kontaktu z wnukiem i napisanym przez niego listem postanowi poprosić o pomoc detektywów. Zrobi wszystko, by go odnaleźć.

Więcej szczegółów i treść listu widzowie poznają już jesienią, gdy na antenie TVP2 pojawią się nowe odcinki „M jak miłość”.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Super Express

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Barbara BujarAutor

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Prywatnie wielbicielka górskich wędrówek, sportów zimowych i dobrej książki. Lubi podejmować się nowych wyzwań i ceni sobie możliwość rozwoju.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

piotr kraśko

Plotki

Piotr Kraśko ma prywatnego szofera. Zdumiewające, kto nim został

Czytaj więcej >

Plotki

Na jaw wyszedł powód rozstania Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego

Czytaj więcej >
Andrzej Duda

Plotki

Agata i Andrzej Duda modlą się o zdrowie prezydenta Czech

Czytaj więcej >

Plotki

Rozpędzona rakieta nad głową dziennikarza TVN

Czytaj więcej >

Plotki

Małgorzata Rozenek-Majdan zabrała głos w sprawie Ukrainy. Wywołała burzę

Czytaj więcej >

Plotki

Wołodymyr Zełenski w lateksie i szpilkach? Wideo obiegło sieć

Czytaj więcej >