Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Maciej Kurzajewski pokazał nagranie z Kasią Cichopek. Ten widok zupełnie go rozczulił
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 22.10.2022 14:47

Maciej Kurzajewski pokazał nagranie z Kasią Cichopek. Ten widok zupełnie go rozczulił

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski EA
fot. Piotr Molecki/East News, TRICOLORS/East News

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski dopiero kilka tygodni temu oficjalnie potwierdzili swój związek. Para w ostatnim czasie po raz pierwszy od ogłoszenia szczęśliwej nowiny wystąpiła wspólnie w "Pytaniu na Śniadanie". Niedługo po emisji kolejnego wspólnego odcinka prezenter zamieścił w sieci nagranie, które rozczuliło niejedną osobę.

Na ten odcinek czekało wielu widzów. Wreszcie Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski wystąpili w "Pytaniu na Śniadanie" oficjalnie jako para. Prezenterzy wykazali się pełnym profesjonalizmem i nie dali odczuć, że prywatnie są razem. Niedługo później Maciek zdecydował się zamieścić w sieci rozczulający fragment z programu.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski w "Pytaniu na Śniadanie" jako para

W marcu bieżącego roku Kasia Cichopek wraz z Marcinem Hakielem oficjalnie poinformowali o swoim rozstaniu. Niedługo później pojawiły się plotki, związane z rzekomym romansem Kasi i Macieja Kurzajewskiego, którzy w 2020 roku dołączyli do obsady "Pytania na Śniadanie".

Jak pokazał czas, wszystkie spekulacje okazały się prawdziwe, a dokładnie w dzień 40. urodzin Kasi para oficjalnie ogłosiła swój związek. Radosne wieści przekazali prosto z Izraela, gdzie udali się w podróż, zwiastującą nowy etap w życiu.

Widzowie z niecierpliwością wyczekiwali powrotu Kasi i Maćka do Polski, a w szczególności ich pierwszy wspólny występ w "Pytaniu na Śniadanie". Fani docenili wówczas ich profesjonalizm, ponieważ nie dali odczuć, że prywatnie tworzą związek.

Maciej Kurzajewski pokazał nagranie z Kasią Cichopek

W sobotni poranek program "Pytanie na Śniadanie" ponownie poprowadziła Kasia Cichopek oraz Maciej Kurzajewski. Zainteresowanie ich sposobem prowadzenia produkcji wywołało ogromne zainteresowanie, a stacja TVP zaliczyła wzrost oglądalności.

Tego dnia w programie poruszono temat treningów dla mam, które można wykonywać w domu. W studiu zagościły więc ekspertki, które u boku dzieci pokazały serię ćwiczeń. Ich ćwiczeniom przyglądali się prowadzący.

W pewnym momencie Maciej wziął na ręce jedno z dzieci, z kolei Kasia Cichopek zaczęła ochoczo rozbawiać drugiego bobasa. Dokładnie ten fragment nagrania udostępnił na swoim Instagramie Maciej Kurzajewski. Pojawił się również wymowny podpis:

Kocham to zdjęcie. Pokazuje wszystko — czytamy.

Zobacz zdjęcia:

Maciej Kurzajewski i Kasia Cichopek
Maciej Kurzajewski i Kasia Cichopek w "Pytaniu na Śniadanie", fot. instagram.com/maciejkurzajewski
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski w Izraelu, fot. instagram.com/katarzynacichopek
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski
fot. Kasia Cichopek, instagram.com/katarzynacichopek/
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski, fot. instagram.com/katarzynacichopek/

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Żadne operacje plastyczne, jest lepszy sposób. 60-latka może wyglądać na 35 lat

3. Skończyła 73 lata, wciąż wygląda na góra 30. Gwiazda zdradziła zaskakujący sekret swojej urody

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.