Swiatgwiazd.pl
Maciej Szczukiewicz dopuścił się skandalicznego czynu

instagram.com/warsawshore_official

Maciej Szczukiewicz z "Warsaw Shore" dopuścił się rażącego czynu, widzowie są zniesmaczeni

3 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

W popularnym reality show "Warsaw Shore" już niejednokrotnie dochodziło do skandalicznych momentów, jednak to, czego dopuścił się Maciej Szczukiewicz przechodzi ludzkie pojęcie. Po jednej z zakrapianych imprez wylądował w łóżku z O

  • Maciej Szczukiewicz wylądował w łóżku z Oliwią Dziatkiewicz

  • Dziewczyna odmówiła mu czynności seksualnych

  • Uczestnik zaczął masturbować się za jej plecami

  • Fani chcą wyrzucenia Szczukiewicza z programu

Nie da się ukryć, że "Warsaw Shore" nigdy nie było najambitniejszym reality show w Polsce, jednak mimo wszystko zebrało liczne grono wielbicieli i telewidzów. Uczestnicy często bywają gośćmi zakrapianych imprez, na których dochodzi do wielu ciężkich do wytłumaczenia sytuacji. Po jednej z nich doszło do skandalu z udziałem Macieja Szczukiewicza.

Maciej Szczukiewicz masturbował się za plecami Oliwii Dziatkiewicz

Fani "Warsaw Shore" przyzwyczajeni są do skrajnie patologicznych sytuacji, które często mają miejsce w ich ulubionym reality show. Wielu z nich gości przed telewizorami głównie po to, by zobaczyć kolejne kontrowersyjne momenty z życia uczestników programu.

Niestety tym razem sprawy potoczyły się o krok za daleko. Jeden z uczestników 15. edycji produkcji MTV już w drugim odcinku pokazał, że nie ma hamulców. Mowa o Macieju Szukiewiczu, który po jednej z zakrapianych imprez dopuścił się skandalicznego czynu.

Młody mężczyzna z wytatuowanymi gałkami ocznymi znalazł się w łóżku z jedną z uczestniczek programu, Oliwią Dziatkiewicz. Dziewczyna dała jasno do zrozumienia, że nie jest zainteresowana żadnymi inicjacjami seksualnymi ze strony Macieja, co prawdopodobnie mu się bardzo nie spodobało.

W związku z odmową "szybkiego numerka" ze strony Oliwii Maciej postanowił "ulżyć sobie" w inny sposób. Kiedy dziewczyna zasnęła ten za jej plecami zaczął się masturbować. Gdy uczestniczka dowiedziała się, do czego doszło, nie wiedziała, co zrobić.

Telewidzowie chcą wydalenia Szczukiewicza z programu

Czyn, którego dopuścił się Szczukiewicz wywołał skandal pośród wszystkich fanów reality show. Scena została opublikowana przedpremierowo na platformie player.pl, jednak po mocnej interwencji internautów, producenci postanowili usunąć fragment z odcinka.

Obecnie widać na niej jedynie, gdy na drugi dzień kontrowersyjny Maciej budzi się z poczuciem winy, ponieważ ten miał być z kimś związany jeszcze przed dołączeniem do Ekipy z Warszawy. Na jego nieszczęście pozbycie się kontrowersyjnej chwili niczego nie zmieniło.

Fani w dalszym ciągu są oburzeni całą sytuacją i robią wszystko, by producenci zareagowali i pozbyli się Macieja z programu. W komentarzach na Instagramie można spotkać wiele nieprzychylnych opinii, skierowanych w stronę Macieja, jednak, czy można się temu dziwić?

- Lepiej zajmijcie się sprawą z Maćkiem i z Oliwią. To było obrzydliwe i karalne. Dobrze, że to pokazali. Przynajmniej teraz wiemy, co tam się wyrabia i jest potem tuszowane i zamiatane pod dywan. Zróbcie coś z tym. Ten typ powinien za to odpowiedzieć - napisał jeden z internautów.

Sądzicie, że Maciej wyleci z programu?

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

  • Zbigniew Zamachowski ma nową ukochaną? Zakochał się w znanej aktorce

  • Wszyscy modlili się o Krzysztofa Krawczyka. Jest nagła wiadomość

  • Zenek Martyniuk zafundował synowi prezent. Cena jest kolosalna

Źródło: Pudelek

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >