Maciej Szczukiewicz dopuścił się skandalicznego czynu Żródło: instagram.com/warsawshore_official

Maciej Szczukiewicz z "Warsaw Shore" dopuścił się rażącego czynu, widzowie są zniesmaczeni

3 Kwiecień 2021 Karol OsińskiKarol Osiński

W popularnym reality show "Warsaw Shore" już niejednokrotnie dochodziło do skandalicznych momentów, jednak to, czego dopuścił się Maciej Szczukiewicz przechodzi ludzkie pojęcie. Po jednej z zakrapianych imprez wylądował w łóżku z Oliwią Dziatkiewicz, która jasno zakomunikowała mu, że nie ma zamiaru zezwalać na żadne czynności seksualne. Uczestnik w ramach protestu postanowił zrobić coś innego i za plecami śpiącej Oliwki, zaczął się masturbować. Fani chcą wydalenia Szczukiewicza z programu.

  • Maciej Szczukiewicz wylądował w łóżku z Oliwią Dziatkiewicz
  • Dziewczyna odmówiła mu czynności seksualnych
  • Uczestnik zaczął masturbować się za jej plecami
  • Fani chcą wyrzucenia Szczukiewicza z programu

Nie da się ukryć, że "Warsaw Shore" nigdy nie było najambitniejszym reality show w Polsce, jednak mimo wszystko zebrało liczne grono wielbicieli i telewidzów. Uczestnicy często bywają gośćmi zakrapianych imprez, na których dochodzi do wielu ciężkich do wytłumaczenia sytuacji. Po jednej z nich doszło do skandalu z udziałem Macieja Szczukiewicza.

Maciej Szczukiewicz masturbował się za plecami Oliwii Dziatkiewicz

Fani "Warsaw Shore" przyzwyczajeni są do skrajnie patologicznych sytuacji, które często mają miejsce w ich ulubionym reality show. Wielu z nich gości przed telewizorami głównie po to, by zobaczyć kolejne kontrowersyjne momenty z życia uczestników programu.

Niestety tym razem sprawy potoczyły się o krok za daleko. Jeden z uczestników 15. edycji produkcji MTV już w drugim odcinku pokazał, że nie ma hamulców. Mowa o Macieju Szukiewiczu, który po jednej z zakrapianych imprez dopuścił się skandalicznego czynu.

Młody mężczyzna z wytatuowanymi gałkami ocznymi znalazł się w łóżku z jedną z uczestniczek programu, Oliwią Dziatkiewicz. Dziewczyna dała jasno do zrozumienia, że nie jest zainteresowana żadnymi inicjacjami seksualnymi ze strony Macieja, co prawdopodobnie mu się bardzo nie spodobało.

Joanna Przetakiewicz pokazała drugą wersję wielkanocnego wystroju, wygląd zaskakujeJoanna Przetakiewicz pokazała drugą wersję wielkanocnego wystroju, wygląd zaskakujeCzytaj dalej

W związku z odmową "szybkiego numerka" ze strony Oliwii Maciej postanowił "ulżyć sobie" w inny sposób. Kiedy dziewczyna zasnęła ten za jej plecami zaczął się masturbować. Gdy uczestniczka dowiedziała się, do czego doszło, nie wiedziała, co zrobić.

Telewidzowie chcą wydalenia Szczukiewicza z programu

Czyn, którego dopuścił się Szczukiewicz wywołał skandal pośród wszystkich fanów reality show. Scena została opublikowana przedpremierowo na platformie player.pl, jednak po mocnej interwencji internautów, producenci postanowili usunąć fragment z odcinka.

Obecnie widać na niej jedynie, gdy na drugi dzień kontrowersyjny Maciej budzi się z poczuciem winy, ponieważ ten miał być z kimś związany jeszcze przed dołączeniem do Ekipy z Warszawy. Na jego nieszczęście pozbycie się kontrowersyjnej chwili niczego nie zmieniło.

Fani w dalszym ciągu są oburzeni całą sytuacją i robią wszystko, by producenci zareagowali i pozbyli się Macieja z programu. W komentarzach na Instagramie można spotkać wiele nieprzychylnych opinii, skierowanych w stronę Macieja, jednak, czy można się temu dziwić?

- Lepiej zajmijcie się sprawą z Maćkiem i z Oliwią. To było obrzydliwe i karalne. Dobrze, że to pokazali. Przynajmniej teraz wiemy, co tam się wyrabia i jest potem tuszowane i zamiatane pod dywan. Zróbcie coś z tym. Ten typ powinien za to odpowiedzieć - napisał jeden z internautów.

Sądzicie, że Maciej wyleci z programu?

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Pudelek

Następny artykuł