Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Maciejowi Kurzajewskiemu ubyło wiele lat. Zafundował sobie nową fryzurę, tak teraz wygląda
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 20.04.2023 07:55

Maciejowi Kurzajewskiemu ubyło wiele lat. Zafundował sobie nową fryzurę, tak teraz wygląda

Maciej Kurzajewski
Fot. KAPiF

Maciej Kurzajewski przyzwyczaił fanów do dość prostej fryzury. Wczoraj niespodziewanie na jednym z wydarzeń pojawił się w całkiem nowej stylizacji. Prezenter postawił na nowoczesne uczesanie, które odjęło mu wiele lat.

Kiedy prezenter pojawia się w studiu „Pytania na śniadanie”, jego włosy są zawsze zaczesane idealnie gładko. Tym razem dziennikarz pozwolił sobie na nieco więcej szaleństwa.

Maciej Kurzajewski zmienił fryzurę

W życiu Macieja zmieniło się ostatnio bardzo wiele. Nowy związek z Katarzyną Cichopek, remont swojego domu, w którym planuje zamieszkać z ukochaną, z pewnością motywują do dalszych zmian.

Tym razem dziennikarz postawił na odmłodzenie swojego wyglądu. 19 kwietnia pojawił się na wydarzeniu „Zabawka roku”, w którym za każdym razem bierze udział w wielu celebrytów. W konkursie zostają wyłonione te dziecięce gadżety, które wyróżniają się szczególnie na tle innych. Tym razem wyróżniał się też Maciej.

"Taniec z gwiazdami". Rewolucyjne zmiany w programie, jeden z jurorów ma stracić pracę

Jak wygląda teraz Maciej Kurzajewski?

Widać, że związek z Kasią służy prezenterowi. Na zdjęciach, które zamieścił w mediach społecznościowych widać, jak promienieje radością i uśmiechem. Wrażenie robi jego całkiem nowa fryzura.

Nowoczesne uczesanie bardzo go odmłodziło. Kurzajewski ma teraz podgolone boki głowy i artystyczny „wicherek” na głowie, pozwalający kosmykom swobodnie i nieco zadziornie unosić się ku górze. Nawet sam odcień włosów wydaje się nieco jaśniejszy.

Maciej Kurzajewski pokazał się w nowej fryzurze

Nowa fryzura to nie wszystko. Maciej wybrał też swobodny, sportowy strój, bardzo dobrze pasujący do niezbyt oficjalnego, lekkiego wydarzenia. Białe trampki na grubej podeszwie, ciemne jeansy, jasny T-shirt oraz granatowa bluza idealnie do siebie pasowały.

Jak myślicie, czy do tych zmian zmotywowała go Kasia Cichopek?

Zobacz zdjęcia:

Maciej Kurzajewski2.JPG
Maciej Kurzajewski, fot. instagram.com/maciejkurzajewski
Maciej Kurzajewski.JPG
Maciej Kurzajewski, fot. instagram.com/maciejkurzajewski
Maciej Kurzajewski
Maciej Kurzajewski, fot. KAPiF
Maciej Kurzajewski
Maciej Kurzajewski, fot. KAPiF
Maciej Kurzajewski
Maciej Kurzajewski, fot. KAPiF