Swiatgwiazd.pl > Newsy > "Taniec z gwiazdami". Rewolucyjne zmiany w programie, jeden z jurorów ma stracić pracę
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 19.04.2023 19:12

"Taniec z gwiazdami". Rewolucyjne zmiany w programie, jeden z jurorów ma stracić pracę

"Taniec z gwiazdami"
KAPiF

“Taniec z gwiazdami” czeka rewolucja. Jak wynika z najnowszych informacji, zmiany w ławie jurorskiej są już pewne. Program po raz pierwszy od początku swojego istnienia, wprowadza modyfikację w tej kwestii. 

Gdy tylko ogłoszono, że nowym dyrektorem programowym Polsatu zostaje Edward Miszczak, w sieci pojawiły się pogłoski, że wieloletni pracownik TVN weźmie się za “Taniec z gwiazdami”. Dziś wiemy już, że nie były to tylko plotki. 

"Taniec z gwiazdami". Idą zmiany w programie

To już pewne - “Taniec z gwiazdami” doczeka się zmian, jakich nie było w nim od samego początku istnienia show. Portal Pomponik dotarł do informacji, z których wynika, że program idzie w ślady “Twoja twarz brzmi znajomo”

W muzycznym formacie Polsatu ława jurorska została zredukowana do trzech osób, a dwóch jej członków pożegnało się z pracą. Dziś wiadomo już, że podobny los czeka również taneczny przebój stacji

Pilny komunikat córki Michała Wójcika. Napisała to przy rodzinnym zdjęciu ze zmarłą Janiną

Nowa ława jurorska w "Tańcu z gwiazdami"

Jeszcze w 13. polsatowskiej edycji (a 26. w ogóle) w jury zasiadali Andrzej Grabowski, Iwona Pavlović, Michał Malitowski i Andrzej Piaseczny. Z informacji Pomponika wynika, że w przyszłej odsłonie show pożegnamy się przynajmniej z jednym z nich

Nie wiadomo, o kogo miałoby chodzić, ale w mediach już dawno pojawiła się plotka, że Edward Miszczak będzie dążył do usunięcia z programu “Czarnej Mamby”. Czy widzowie będą potrafić jednak wyobrazić sobie “Taniec z gwiazdami” bez niej?

Co czeka nas w "Tańcu z gwiazdami"?

Trwają negocjacje z gwiazdami, które miałyby wcielić się w rolę tancerzy w nowej edycji show. Na giełdzie nazwisk pojawiają się m.in. Danuta Martyniuk, Allan Krupa, Helena Englert, czy Jarosław Bieniuk

Mówi się też o powrocie do “Tańca z gwiazdami” Marcina Hakiela. Były mąż Katarzyny Cichopek ma podobno walczyć o miejsce w ławie jurorskiej. Jeśli Polsat zgodzi się na taką propozycję, widzowie będą musieli pożegnać się nie z jednym a dwoma z dotychczasowych sędziów. 

Zobacz zdjęcia: 

taniec z gwiazdami 1.jpg
fot. KAPiF
taniec z gwiazdami 2.jpg
fot. KAPiF
taniec z gwiazdami 3.jpg
fot. KAPiF

Źródło: pomponik.pl