Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski oglądają suknie ślubne. Oczy dziennikarza aż błyszczały
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 17.04.2023 09:49

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski oglądają suknie ślubne. Oczy dziennikarza aż błyszczały

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
kadry z "Pytania na śniadanie"/TVP/17.04.2023

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski poprowadzili poniedziałkowe “Pytanie na śniadanie”. Jeden z segmentów programu dotyczył najnowszej mody ślubnej. Dziennikarz wyglądał na bardzo zaaferowanego. 

Temat ślubnych kreacji z pewnością budzi zainteresowanie Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego, którzy w ubiegłym roku oficjalnie ogłosili, że są parą. Fani nie mogą się już doczekać dnia, w którym gospodarze “Pytania na śniadanie” powiedzą sobie w końcu “tak”. 

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski oglądają suknie ślubne

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski mieli w poniedziałek okazję przypatrzeć się najmodniejszym tegorocznym kreacjom ślubnym. Jedna z części “Pytania na śniadanie” skupiła się na tematyce dotyczącej welonów. 

W programie gościły ekspertki Katarzyna Karpińska i Iwona Jankowska, które wyjaśniły, że po trzyletniej przerwie ten klasyczny dodatek wraca do łask i ponownie staje się niezbędnym elementem stylizacji

Dawid Kubacki dopiero teraz powiedział o paraliżu żony. Wszczepiony defibrylator serca to nie wszystko

Maciej Kurzajewski przygląda się ślubnym stylizacjom

Gościnie “Pytania na śniadanie” opowiadały wyraźnie zainteresowanej Kasi Cichopek, że welon to dodatek, którego dobór zależy od wielu okoliczności, a jego długość powinna być proporcjonalna do wielkości świątyni, w której odbywa się ceremonia. 

Rozmarzone oczy Macieja Kurzajewskiego spoczywały na kolejnych sukniach prezentowanych w studio przez modelki, a sam dziennikarz zaznaczył, że dobór wybór welonu powinien być odzwierciedleniem tego, jak wyobrażałaby go sobie panna młoda. 

Maciej Kurzajewski daje wskazówkę co do terminu ślubu?

Kasia Cichopek zapowiedziała, że to nie ostatnia wizyta ekspertek ślubnych w “Pytaniu na śniadanie”. Jest jeszcze bowiem wiele kwestii, których omówienie z pewnością przyda się oglądającym program narzeczeństwom. 

- Może nam zejść do jesieni w tej sytuacji - konkludował Maciej Kurzajewski, sugerując być może, że również i on ze swoją ukochaną, nie planuje stanięcia na ślubnym kobiercu wcześniej niż przed zimą. 

Zobacz zdjęcia: