Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Maffashion i Danilczuk znowu przyłapani razem
Karolina Kurek
Karolina Kurek 16.06.2024 07:08

Maffashion i Danilczuk znowu przyłapani razem

Maffashion
fot. KAPiF

Maffashion i Michał Danilczuk nadal podsycają plotki o łączącym ich romansie. Para aktualnie przebywa we Włoszech i podzieliła się relacjami na Instagramie. Szczegóły. 

Relacja Maffashion i Michała Danilczuka

Julia “Maffashion” Kuczyńska to znana influencerka, bizneswoman i blogerka modowa. Tej wiosny była uczestniczką popularnego programu “Taniec z gwiazdami”. Jej partnerem tanecznym został Michał Danilczuk. Para w każdym odcinku zachwycała jury i publiczność na parkiecie. Ciężka praca, wysokie noty i popularność wśród telewidzów zapewniły im udział w finale programu. Maffashion zmierzyła się z Roxie Węgiel i Anitą Sokołowską, a ostatecznie zajęła 3. miejsce. 

Jeszcze w trakcie trwania programu w mediach pojawiły się spekulacje na temat relacji Maffashion i Michała Danilczuka. Po zakończeniu show przybrały one na sile. Para spędza razem dużo czasu, o czym chętnie informuje w mediach społecznościowych. Kilka tygodni temu wybrali się na komunię, a teraz pochwalili się wspólnym wypadem za granicę. 

Sopot 2024: Maffashion i Michal Danilczuk razem za kulisami festiwalu Danilczuk w pierwszym takim wywiadzie. W końcu opowiedział o relacji z Maffashion

Maffashion i Danilczuk wybrali się do Włoch

Taneczni partnerzy nadal podsycają plotki na temat łączącej ich relacji. Julia “Maffashion” Kuczyńska i Michał Danilczuk pochwalili się w mediach społecznościowych, że wybrali się razem do Włoch. Para obecnie przezywa w popularnym miejscu - nad pięknym jeziorem Como. Przyjechali na ślub znajomych. Blogerka modowa pokazała na InstaStories wiele fotografii z urokliwej okolicy. Przyjaciele mimo nieciekawej pogody byli w świetnych nastrojach. 

Kuczyńska i Danilczuk z pewnością świetnie się bawią w swoim towarzystwie. Czas pokaże, czy to tylko przyjaźń, czy coś więcej. 

Poprzednie związki Maffashion

Kuczyńska w przeszłości była w związku z innym, popularnym twórcą internetowym Czarkiem Jóźwikiem, który był znany dzięki kanałowi “Abstrachuje” na platformie YouTube. Po czterech latach podjęli oni decyzję o rozstaniu. W 2019 roku Maffashion związała się z aktorem, Sebastianem Fabijańskim. Rok później na świat przyszedł ich syn Bastian. Para nie unikała tematu życia prywatnego i nie dzielili się fotografiami i relacjami w mediach społecznościowych, a w 2022 roku zakończyła swój związek w atmosferze skandalu. Fabijański przyznał, że dopuścił się zdrady. Dziś byli partnerzy utrzymują poprawne relacje z uwagi na synka.

Maffashion, fot. Instagram
Maffashion, fot. Instagram
Michał Danilczuk, fot. Instagram
Michał Danilczuk, fot. Instagram