Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Sopot 2024: Maffashion i Michal Danilczuk razem za kulisami festiwalu
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 25.05.2024 11:37

Sopot 2024: Maffashion i Michal Danilczuk razem za kulisami festiwalu

Maffashion i Michał Danilczuk
fot. Instagram

Od kilku tygodni w mediach huczy od plotek o romansie Maffashion i Michała Danilczuka po udziale w “Tańcu z Gwiazdami”. Teraz nie uciszą tych doniesień, ponieważ razem pojawili się za kulisami festiwalu. Szczegóły. 

Czy Maffashion i Michała Danilczuka łączy coś więcej?

Maffashion wiele razy pytana była o swój związek z partnerem tanecznym w programie "Taniec z Gwiazdami". Sugerowano, że między nią a Michałem Danilczukiem istnieje coś więcej niż tylko partnerstwo taneczne. Ich wzajemna czułość jest tak oczywista, że nawet niezainteresowane osoby mogą ją zauważyć, a Danilczuk często obdarza Maffashion komplementami, które często wywołują u niej emocjonalne reakcje, nawet prowadząc do łez w trakcie transmisji. Maffashion ujawniła pewne szczegóły na temat ich relacji oraz przyszłych planów, co jeszcze bardziej podsyciło spekulacje na temat charakteru ich związku.


Taniec zbliża, oczywiście, że tak. Na pewno będziemy się widywać po zakończeniu tej edycji. Mam nadzieję, że to będzie przyjaźń na lata - mówiła z uśmiechem.

W dalszej części wywiadu Maffashion zdradziła, że mają plany wspólnej podróży. To kolejny aspekt, który dodatkowo pobudza spekulacje na temat natury ich relacji poza sferą tańca.

W każdej edycji są wyszukiwane romanse, ale to jest program rozrywkowy. My się wzajemnie wspieramy i dbamy o siebie w programie i przede wszystkim się bardzo lubimy, wspieramy i mamy dobre porozumienie. [...] Jedziemy razem na Open'er, Michael pojedzie pierwszy raz. Planujemy więc z moimi przyjaciółmi dobrze się nim zaopiekować. Na rollercoaster też się wybierzemy. Energylandia będzie grana - powiedzieli dla ShowNews.

Tancerz również wypowiedział się o relacji z influencerką.

Mają razem dziecko, ale nie chcą o sobie słyszeć. Rozstali się w atmosferze skandalu Media rozpisują się o nowym związku Maffashion. Doskonale znacie tego sportowca. Fani wszystko wytropili

Michał Danilczuk o relacji z Maffashion

Na kanale Portalu Parentingowego pojawił się nowy wywiad z serii "Mali dorośli", gdzie Antek i Janek gościli tancerza Michała Danilczuka. Jak nietrudno się domyślić, pytanie o jego relację z Maffashion po udziale w "Tańcu z Gwiazdami" było nieuniknione. 

Czy przyjaźnisz się z Maffashion lub utrzymujesz z nią kontakt? – zapytali.

Michał Danilczuk odpowiedział na to pytanie z uśmiechem na ustach.

Oczywiście, że tak. My z Julką naprawdę polubiliśmy się i utrzymujemy kontakt do dzisiaj. I to tak – powiedział tajemniczo. 

Teraz kolejny raz przyłapano Maff i Danilczuka na wspólnym wyjściu.

Sopot 2024: Michał Danilczuk i Maffashion razem za kulisami

Przed rozpoczęciem się pierwszego dnia Polsat Hit Festiwal 2024 Maffashion i Danilczuk pochwalili się na swoim Instagramie bardzo sugestywnymi kadrami. Influencerka i tancerz przed imprezą dzień spędzili na luksusowym jachcie wraz z innymi gwiazdami. 

Danilczuk wykorzystał okazję i ku uciesze wszystkich przystąpił do nauki kroków tanecznych zgromadzonych celebrytów. Doskonale można zauważyć, jak Julia świetnie się czuje przy tanecznym partnerze. 

Maffashion i Michał Danilczuk, fot. Instagram
Maffashion i Michał Danilczuk, fot. Instagram
Maffashion i Michał Danilczuk, fot. Instagram
Maffashion i Michał Danilczuk, fot. Instagram