Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Magda Gessler nigdy nie wspomina o swojej pasierbicy. Jak wygląda córka ukochanego restauratorki?
Michał Fitz
Michał Fitz 05.10.2021 02:00

Magda Gessler nigdy nie wspomina o swojej pasierbicy. Jak wygląda córka ukochanego restauratorki?

Gessler
Pawel Wodzynski/East News

Magda Gessler poprzez udział w licznych programach kulinarnych stała się gwiazdą show-biznesu. Na popularności medialnej zyskali też członkowie jej rodziny, na przykład córka Lara.

Nie wszyscy jej bliscy byli jednak dobrze znani publice. Jedną z takich osób jest jej pasierbica.

Magda Gessler i jej życie prywatne

Magda Gessler ma dwójkę dzieci z dwóch różnych małżeństw, które jednak nie przetrwały próby czasu. Od lat jest związana z Waldemarem Kozerawskim, który także ma swoje dzieci.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Wobec tego Gessler może pochwalić się także pasierbem i pasierbicą, dziećmi obecnego partnera z innego małżeństwa. Wizerunek Waldemara Juniora był już znany internautom, ale teraz w sieci pojawiły się także zdjęcia wspomnianej pasierbicy.

Magda Gessler i jej pasierbica

Wizerunkiem swojej córki pochwalił się sam Waldemar Kozerwaski. Na swojego Instagrama wrzucił jej zdjęcie, które okrasił podpisem o treści: Get well soon my daughter.

Po polsku podpis ten oznacza życzenia powrotu do zdrowia dla córki. Możemy więc przypuszczać, że jest obecnie chora lub przechodzi przez inne problemy. Wobec tego oczywiście dołączamy się do życzeń ojca.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Grzegorz Markowski z córką proszą o pomoc. Niepokojące wieści 2. Zrobili zdjęcie Rozenek. Fani porażeni widokiem: "Aż człowieka odrzuca" 3. Pamiętacie Wioletkę z "Rancza"? Zrobili jej zdjęcia, ale się zmieniła

Źródło: Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].