Swiatgwiazd.pl
Barbara Kurdej-Szatan

TRICOLORS/East News

Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż przeżyli trudny czas. "Były awantury, brak zrozumienia"

3 Października 2021

Autor tekstu:

Katarzyna Derda

Udostępnij:

Każdy związek przechodzi czasem kryzys. Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż Rafał mieli poważne problemy. W małżeństwie pojawiały się awantury i ataki zazdrości. Jak sobie radzą teraz?

Barbara i Rafał wzięli ślub cywilny w 2011, a rok później - kościelny. Poznali się na próbach do musicalu "Hair" w Gliwicach. Zaręczyli się po pięciu miesiącach od pierwszej randki.

Po roku od pierwszego spotkania Barbara zaszła w planowaną ciążę. Od samego początku bardzo chcieli mieć dzieci. Nie widzieli za sobą świata. Bardzo długo uchodzili za najbardziej zgraną parę świata show-biznesu. Okazuje się jednak, że w ich małżeństwie nie zawsze było różowo.

Małżeństwo Barbary Kurdej-Szatan: zazdrość i spory

Zbuntowany anioł

Zbuntowany anioł: Serialowy Ivo po latach zmienił się nie do poznania

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Szczególnie trudne były ostatnie lata. Prywatne stresujące czynniki, jak druga ciąża, remont domu i przeprowadzka połączyły się z publicznymi: pandemią i jej przykrymi konsekwencjami dla ludzi kultury.

Wszystko to razem okazało się przepisem na kryzys w związku. Para opowiada teraz głośno o tym, jak duże bywały różnice zdań. Barbara wspominała w wywiadzie dla "Vivy!", że kiedy ona pracowała intensywnie cały dzień, a Rafał Szatan nie miał zleceń w pracy, potrafili się mocno kłócić:

Zapieprzając tak intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, poczuję się bezpiecznie, będę mogła się zrelaksować, ktoś mnie przytuli. Tymczasem nie było tak. Były awantury, brak zrozumienia, że mogę być zmęczona po sesji zdjęciowej.

Barbara przyznała wtedy, że miała różne myśli, włącznie z tymi, że jednak do siebie nie pasują, mają inne podejście do życia.

Łatwo nie było też wtedy, kiedy w związku z udziałem w programie "Twoja twarz brzmi znajomo" Rafał wyjechał na trzy miesiące, a Barbara została sama z dwójką dzieci. Na dodatek akurat w momencie zakończenia remontu i przeprowadzki do nowego domu.

O wybuchowej relacji, jaka łączy tych dwoje, mówiła nawet mama Barbary Kurdej-Szatan w tygodniku "Na żywo":

Kiedy ona podnosi głos, on nie popuszcza i nie daje sobie jeździć po głowie. Są wybuchowi, ale Rafał bardzo pomaga Basi.

Jednak po wszystkich tych trudnych przejściach para znów dochodzi do porozumienia. W naprawieniu ich relacji bardzo pomógł długi urlop w Grecji. Teraz Barbara mówi, że przezwyciężyli kryzys i uczą się naprawiać błędy przeszłości. Trzymamy kciuki!Źródło: Pomponik, Plejada, wp.pl

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Modelka została oblana kwasem, przeszła już 400 operacji. Niepojęte, jak teraz wygląda

  • Gwiazda TVP ogłosiła nagle, że jest w ciąży. Zaskoczeni fani zasypują ją gratulacjami

  • „Dorota, jak mi nie pomożesz, to umrę”. Katarzyna Grochola błaga córkę o pomoc

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/-CUCM9L3sjg" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Czy jesteś dużym fanem "Tańca z gwiazdami"?

Pytanie 1 z 5

W którym roku wyemitowano pierwszą polską edycję "Tańca z gwiazdami"?

Katarzyna DerdaAutor

Filmoznawczyni, redaktorka, fotografka. Wielbicielka mediów wizualnych, śledząca z uwagą nowinki ze świata kina i seriali.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

Odważne słowa Dody na temat kolejnego małżeństwa. "2022 to będzie mój rok"

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Doda zabrała głos ws. zarzutów

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Dorota R. usłyszała zarzuty. Grozi jej 8 lat więzienia

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Komentarze po odebraniu nagrody przez Lewandowskiego. "Absurd"

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Dorota Gardias szczerze o walce o powrót do zdrowia

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Agnieszka Woźniak-Starak przyłapana na randce

Czytaj więcej >