Swiatgwiazd.pl > Newsy > Katie Piper została oblana kwasem. Przeszła już 400 operacji plastycznych
Karol Osiński
Karol Osiński 24.03.2022 09:36

Katie Piper została oblana kwasem. Przeszła już 400 operacji plastycznych

Katie Piper - ea
News Pictures/REX Shutterstock/East News

13 lat temu Katie Piper przeszła jeden z największych koszmarów, jakiego może doświadczyć kobieta. Twarz modelki została poparzona kwasem przez napastnika, wynajętego przez jej zazdrosnego, byłego partnera. Od tamtej pory przeszła aż 400 operacji plastycznych. Dziś nie przypomina już kobiety po ataku.

To, co powinno budzić podziw w historii Katie Piper to jej siła i chęć do walki o lepsze jutro. Mimo horroru, który przeszła, stanęła na nogi i dziś wiedzie szczęśliwe życie.

Historia Katie Piper

13 lat temu Katie Piper spotykała się z Danielem Lynchem. Mężczyzna miał obsesję na jej punkcie. Śledził jej karierę, uczęszczał na wybiegi, gdzie występowała 25-letnia wówczas modelka. Po jakimś czasie zdobył się na odwagę i postanowił zaprosić ją na randkę. Katie się zgodziła.

Po kilku tygodniach spotkań mężczyzna po raz pierwszy uderzył Piper, po czym regularnie dochodziło do przemocy z jego strony. Przerażona o swoje życie Katie postanowiła zerwać z Lynchem, po czym ją porwał, zamknął w hotelu, gdzie 25-latka była bita i gwałcona.

Kiedy wydawało się, że jej koszmar na dobre się skończył, zazdrosny Lynch wynajął zleceniobiorcę, który oblał twarz Katie kwasem siarkowym. W wyniku tego ataku buzia modelki została całkowicie zmasakrowana. Doznała bardzo ciężkich obrażeń i straciła wzrok w jednym oku.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Lekarze uznali, że to prawdziwy cud, iż Katie przeżyła atak napastnika. Dodali, że to niemal niemożliwe, by wróciła do wyglądu sprzed napaści. Mimo tego modelka nie poddała się i rozpoczęła walkę o swoje życie. Do dziś przeszła 400 operacji plastycznych, które w znaczącym stopniu poprawiły wygląd jej twarzy.

Jak dziś wygląda Katie Piper?

Świat zainteresował się historią modelki, co tylko podsyciło jej chęci do dalszego działania i zmotywowało, by zaangażować się do pomocy innym poszkodowanym. Dzięki wytrwałości i determinacji doprowadziła swoją twarz do lepszego wyglądu, a dzięki silnej osobowości zaproponowano jej prowadzenie kilku telewizyjnych formatów.

Katie Piper założyła fundację, która pomaga ofiarom poparzeń. Od momentu powrotu do sprawności napisała kilka książek. Ostatnia ukazała się na początku września bieżącego roku. Jej życie znacząco się zmieniło. Kilka lat temu poznała Richarda Jamesa Suttona, za którego wyszła w 2015 roku.

Para doczekała się dwóch córek, których wizerunku modelka strzeże niczym skarbu. Małżonek kobiety regularnie pojawia się w jej social mediach. Po zdjęciach widać, że 37-letnia Katie wygląda na szczęśliwą i mimo tego, że na jej twarzy wciąż delikatnie widać konsekwencje poparzenia kwasem, wiedzie bardzo udane życie z dala od koszmaru z przeszłości.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: plotek.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi: