Swiatgwiazd.pl
Dorota Szelągowska

TRICOLORS/East News

„Dorota, jak mi nie pomożesz, to umrę”. Katarzyna Grochola prosi córkę o pomoc w remoncie

20 Września 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Słynna polska pisarka Katarzyna Grochola od dłuższego czasu ubolewa nad swoją sytuacją życiową. O pomoc prosi swoją córkę Dorotę Szelągowską, która właśnie rozpoczyna kolejny sezon swoich „Totalnych remontów” - „Dorota, jak mi nie pomożesz, to umrę” - miała powiedzieć córce Grochola. Dekoratorka przyznała w rozmowie z „Faktem”, dlaczego dotychczas nie pomogła swojej matce.

Fani Doroty Szelągowskiej doskonale wiedzą, że zna się na swoim fachu i ma ręce pełne pracy. Jej mama prosi o pomoc w wyremontowaniu domu, jednak gwiazda TVN ma powody ku temu, by odłożyć tę pracę na później.

Katarzyna Grochola prosi Dorotę Szelągowską o pomoc

Już za niespełna miesiąc, 18 października na anteny TVN trafi trzeci sezon „Totalnych remontów Szelągowskiej”. Wszystko wskazuje na to, że córka Katarzyny Grocholi będzie miała jeszcze mniej czasu niż dotychczas. Jak zatem ma zamiar rozwiązać problem, o który prosi ją rodzicielka?

Dorota Szelągowska przyznała w rozmowie z „Faktem”, że prośby matki o wyremontowanie jej domu wcale nie są jej obojętne, chociaż dotychczas nie zostały przez nią wysłuchane. Z jej słów wynika, że już wkrótce ma zamiar to zmienić.

- Moja mama od pół roku wita mnie słowami: „Dorota, jak mi nie pomożesz, to umrę!”. Więc już nie mam wyjścia, zaraz zaczynam remont generalny u niej w domu. Już do mnie dzwoni i tłumaczy, jak chciałaby, żeby to wyglądało - powiedziała dekoratorka dla tabloidu.

Edyta Pazura jako dziecko

Poznajecie? Ma 26 lat starszego męża, którego kocha cała Polska. Ich związek wywołał skandal

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:W dalszej części rozmowy dodawała, że wcale nie są jej obojętne prośby matki, jednak z uwagi na to, że bardzo poświęca się swojej pracy, zwyczajnie nie miała czasu na to, by podjąć się remontu jej domu na sto procent. Dodatkowo nie miała dużo wolnego czasu, a chciałaby włożyć w to całe swoje serce.

Kariera Doroty Szelągowskiej

Aktywność zawodowa 40-latki trwa niezmiennie od ponad 20 lat. Chociaż wyrosła na niekwestionowaną gwiazdę TVN, to swoją karierę rozpoczynała na antenie TVP, gdzie prowadziła program pt. „Rower Błażeja”.

Po jakimś czasie rozpoczęła pracę jako prezenterka „Pytania na śniadanie”, jednak dopiero po kilkunastu latach zrozumiała, że nie jest to szczyt jej możliwości i chciałaby robić coś innego. Wobec tego w 2014 roku rozpoczęła pracę nad swoim formatem pt. „Dorota was urządzi”, który odniósł sukces.

Niegdyś w wywiadzie dla magazynu „Wysokie Obcasy” zdradziła, że miewa dni, w których spędza po 18 lub 20 godzin w pracy. Nie jest to dla niej udręka, wręcz przeciwnie. Każdego dnia czerpie satysfakcję z tego, co robi, dzięki czemu nie narzeka na finanse.

Z kolei „Totalne remonty Szelągowskiej” po raz pierwszy zostały wyemitowane 5 października ubiegłego roku. Zważywszy na to, że zaledwie rok później rozpocznie się już trzeci sezon programu, z łatwością można się domyślić, jak wiele pracy spędza nad jego produkcją.

Zobacz zdjęcia:
Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: jastrzabpost.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Czy jesteś dużym fanem "Tańca z gwiazdami"?

Pytanie 1 z 5

W którym roku wyemitowano pierwszą polską edycję "Tańca z gwiazdami"?


Tagi:

Karol OsińskiAutor

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

fot. Jan Nowicki z żoną KAPiF

Życie Gwiazd

Mówił, że to ją będzie trzymał za rękę, gdy będzie odchodził. Historia ostatniej miłości Jana Nowickiego

Czytaj więcej >
fot. Monika Miller, Leszek Miller, "Gala jubileuszowa 30 lat Telewizji Polsat", 2022/12/06, KAPiF

Życie Gwiazd

Na gali Polsatu pojawiła się z dziadkiem. Tak uroczych zdjęć Moniki i Leszka Millerów jeszcze nie widzieliśmy

Czytaj więcej >
fot. Jacek Jeschke, Hania Żudziewicz, "Taniec z Gwiazdami XIII edycja POLSAT - odc. 1", 2022/08/29, KAPiF

Życie Gwiazd

Jacek Jeschke i Hania Żudziewicz nie wzięli ślubu kościelnego, ale chcą ochrzcić córkę. Zdradzili reakcję księdza

Czytaj więcej >
fot. Wiktoria Gąsiewska, "Gala jubileuszowa 30 lat Telewizji Polsat", 2022/12/06, KAPiF

Życie Gwiazd

Wiktoria Gąsiewska pojawiła się na gali Polsatu z nowym partnerem, też aktorem. Na imprezie był także Zdrójkowski

Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Olga Bołądź spodziewa się dziecka. Na 30-leciu Polsatu pokazała zaokrąglony brzuszek

Czytaj więcej >
Stanisława Celińska, Andrzej Seweryn

Życie Gwiazd

Stanisława Celińska i Andrzej Seweryn zakochali się w sobie już w młodości. Dlaczego ich drogi się rozeszły?

Czytaj więcej >