Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Magda Mołek posypała się podczas rozmowy. Nagle jej oczy napełniły się łzami
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 22.10.2023 21:19

Magda Mołek posypała się podczas rozmowy. Nagle jej oczy napełniły się łzami

Magda Mołek
Magda Mołek rozpłakała się podczas rozmowy, fot. instagram.com/tygodnikwprost

Magda Mołek jest doceniana za swoje zaangażowanie społeczne i profesjonalizm. Czasem jednak nawet ona przegrywa z łzami, które napływają do oczu. Dziennikarka rozpłakała się w miejscu publicznym podczas rozmowy. Co tam się wydarzyło?

Magda Mołek: kariera

Mołek rozpoczęła karierę w mediach już w latach 90. Obecnie ma 47 lat i ogromny dorobek na koncie. Dała się poznać zarówno jako publicystka licznych gazet, jak i świetna dziennikarka telewizyjna. Od 2004 roku współpracowała ze stacją TVN, prowadząc materiały rozrywkowe i informacyjne. W 2020 roku podjęła odważną decyzję o odejściu z telewizji i rozpoczęła karierę w sieci.

Magda założyła w serwisie YouTube kanał „W moim stylu”, w którym przeprowadza wywiady na ważne społeczne tematy. Współprowadziła też podcast „Rozważna i Erotyczna” w Empik GO, a w 2021 program „Z pokolenia na pokolenie”. Jej nowa działalność medialna była wielokrotnie nagradzana. W 2022 magazyn „Glamour” otrzymała tytuł Kobieta Roku w „Ikona”.

Teraz Mołek udzieliła nowego, bardzo osobistego wywiadu. Dziennikarka usiadła po drugiej stronie kamery i niezwykle się otworzyła. Co wywołało w niej tak potężne wzruszenie i łzy? O tym poniżej.

Magda Molek.jpg
Magda Mołek, fot. KAPiF
"Pier***ę to wszystko". Magda Mołek opublikowała mocny wpis. Przyznała, że musiała Gwiazdy na Marszu Miliona Serc. Wojciechowska, Mołek, Rusin, Janda, Kurdej-Szatan i wiele innych

Magda Mołek rozsypała się podczas rozmowy

Mołek udzieliła obszernego wywiadu w podcaście „Wprost Przeciwnie” magazynu „Wprost”.  Dziennikarka opowiedziała w nim, co sądzi o obecnej sytuacji społecznej i politycznej w Polsce. Nie szczędziła na przykład gorzkich słów politykom Trzeciej Drogi, bojąc się, że ci mogą zaprzepaścić postulaty polityczek Lewicy i KO.

Poza tematami politycznymi pojawiły się jednak także te osobiste. Prezenterka opowiedziała o szczególnym spotkaniu, do którego doszło w kwietniu tego roku. Magda spotkała się wtedy z pewną rodziną z Norwegii. Choć spotkanie było w miejscu publicznym, z oczu Mołek popłynęły łzy. Poniżej szczegóły tej sytuacji.

Magda Molek.jpg
Magda Mołek, fot. KAPiF

Magda Mołek rozpłakała się w miejscu publicznym

Magda w podcaście „Wprost przeciwnie” opowiedziała o rodzinie, z jaką się spotkała. Była to Norweżka i Francuz, mieszkający z dwiema nastoletnimi córkami w Oslo. Starsza z dziewczynek, piętnastoletnia, zapytała, w co Mołek jest zaangażowana. Więc dziennikarka próbowała wytłumaczyć nastolatce, jakie sprawy kobiet są w Polsce szczególnie ważne.

Widziałam to dziecko, które było bardzo oczywiście na swój wiek już dojrzałe, ale była tak przejęta tym, co ja do niej mówię, a ja w pewnym momencie zaczęłam płakać. Siedzieliśmy przy obiedzie w pięknej warszawskiej restauracji, ja się po prostu posypałam psychicznie, bo uznałam, że to jest takie w sumie smutne, że ja, pięćdziesięcioletnia kobieta, tłumaczę dziewczynie, która żyje we wspaniałym, wolnym, demokratycznym kraju, jakieś historie, których nie chcę jej opowiadać, bo jest mi z tym ciężko. I przeprosiłam za to – wyznała Mołek, dodając, że 15-latka podziękowała jej później gorąco za te opowieści.

Magda Molek.jpg
Magda Mołek, fot. KAPiF
Magda Molek.jpg
Magda Mołek, fot. KAPiF
Magda Molek.jpg
Magda Mołek, fot. KAPiF
Magda Molek.jpg
Magda Mołek, fot. KAPiF
Magda Molek.jpg
Magda Mołek, fot. KAPiF

Źródło: Wprost "Wprost Przeciwnie"

Tagi: Magda Mołek