Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Plotki > Magda Narożna pochwaliła się nową fryzurą. Nie przypomina dawnej siebie
Alicja Czepli
Alicja Czepli 16.06.2021 02:00

Magda Narożna pochwaliła się nową fryzurą. Nie przypomina dawnej siebie

Magda_Narozna
TRICOLORS/East News

Magda Narożna to popularna piosenkarka z zespołu ,,Piękni i młodzi". Wokalistka znana jest ze swojej charakterystycznej, krótkiej fryzury. Teraz zdecydowała się na spektakularną zmianę wizerunku.

  • Magda Narożna po burzliwym rozstaniu stara się na nowo odnaleźć stabilizację

  • Piosenkarka dokonała niedawno ogromnej zmiany w wyglądzie

  • Fani nie kryją zachwytu nad jej nową fryzurą

Wokalistka ,,Pięknych i młodych" przeszła w swoim życiu ostatnio kilka spektakularnych zmian. Teraz zdecydowała się na zmianę swojego ikonicznego irokeza - efektami metamorfozy podzieliła się na Instagramie.

Zmiany w życiu Magdy Narożnej

Magda Narożna to gwiazda popularnego zespołu disco polo ,,Piękni i młodzi", jest współautorką wielu hitów. Ostatnio widzowie mogą ją również kojarzyć z udziału w show Polsatu ,,Twoja twarz brzmi znajomo".

Niedawno było głośno o Narożnej za sprawą jej burzliwego rozwodu z innym członkiem zespołu, Dawidem Narożnym. Rozstanie nie należało do najłatwiejszych, a byli małżonkowie publicznie opowiadali o różnych nieprzyjemnościach, oskarżając siebie nawzajem.

Po burzliwym rozstaniu sytuacja w życiu piosenkarki zaczęła się uspokajać. Udało jej się znaleźć pocieszenie w ramionach nowego partnera, postanowiła eksperymentować z wizerunkiem (więcej tutaj). Niedawno zdecydowała się na zmianę swojej charakterystycznej fryzury.

Nowa fryzura Magdy Narożnej

Niedawno piosenkarka opublikowała na Instagramie zdjęcie swojej metamorfozy. Tego fani się nie spodziewali - zaprezentowała się w zupełnie nowej odsłonie. Ikonicznego irokeza zamieniła na krótką, płaską fryzurę za uszy.

- Miłego wieczoru życzę Wszystkim - skomentowała lakonicznie pod zdjęciem swojej metamorfozy.

Fani nie kryją zachwytu nad zmienioną fryzurą. Wiele osób podkreśla, że fryzura znacznie odmłodziła piosenkarkę. Internauci zwracają uwagę na korzystną zmianę.

- O jak ładnie w takich włoskach, i bez tego szalonego irokezu - zachwyca się fanka.

- Wow... w takiej fryzurze wygląda Pani pięknie - dodaje inna obserwująca.

Magda_Narozna
Magda_Narozna

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Instagram / Magdalena Narożna

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]