Swiatgwiazd.pl
Klamn

Youtube / serialetvp

Paulina Holtz trafiła na SOR. Ból ucha wywołany był nie do zniesienia, na Instagramie opowiedziała, jak się czuje

16 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Gwiazda TVP, Paulina Holtz podzieliła się z fanami przejmującą wiadomością - we wtorkowy ranek miała niespodziewanie trafić do szpitala z poważnym bólem ucha. Fani są zaniepokojeni stanem aktorki.

  • Paulina Holtz to aktorka znana między innymi z roli Agnieszki Lubicz w serialu ,,Klan"

  • Opublikowała niepokojące zdjęcie, informując fanów o pobycie w szpitalu

  • Aktorce ma dokuczać poważny ból ucha

Paulina Holtz, choć na swoim Instagramie dzieli się głównie zdjęciami i nagraniami związanymi z jej pracą, wrzuciła niedawno niepokojące zdjęcie. Okazuje się, że aktorka znana głównie z produkcji TVP spędziła kilka godzin na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym przez bardzo ostry ból ucha.

Kim jest aktorka znana z produkcji TVP?

Paulina Holtz to aktorka znana szerszej publiczności przede wszystkim z jej roli w serialu ,,Klan". Od początku emisji serialu TVP wciela się w Agnieszkę Lubicz, córkę Krystyny i Pawła. Przez lata doczekała się wiernego grona fanów oraz angaży w innych serialach. Mogliśmy ją oglądać również między innymi w ,,Kryminalnych" czy ,,Na dobre i na złe".

To właśnie na planie serialu udało jej się znaleźć miłość. Od lat jest związana z operatorem filmowym, Michałem Nowakowskim. Wspólnie wychowują dwie córki - Antosię i Marcysię.

Choć nie jest zbyt medialną postacią, lubi dzielić się swoim życiem na profilu na Instagramie. Poza radosnymi selfie znajdziemy tam również informacje o różnych projektach, w które angażuje się aktorka. Niedawno opublikowała tam wyjątkowo niepokojący wpis. Okazało się, że grająca Agnieszkę Lubicz gwiazda ma poważne problemy ze zdrowiem.

Kazik

Z powodu choroby Kult odwołuje koncerty. "Zdrowie Kazika jest dla nas najważniejsze"

CZYTAJ DALEJ

Paulina Holtz z serialu TVP trafiła do szpitala

Aktorka produkcji TVP opublikowała wczoraj radosne zdjęcie twarzy, jednak opis zdradził co się za nim kryje. Przyznała, że ostatnia noc nie była dla niej łatwa, ze względu na przejmujący ból, który jej towarzyszył.

- Ranek w charakterze zebry spędziłam dziś na SORze. Powirusowe zapalenie ucha wypędziło mnie już w nocy na ostry dyżur ale nie było lekarza, więc przyjechałam rano - tak zaczęła wpis Paulina Holtz.

Fani w komentarzach nie kryli zaniepokojenia, szczególnie że we wpisie Holtz rozpisała się na temat intensywności bólu. Stworzyła listę dziesięciu najgorszych rodzajów bólu, wśród których znalazł się również ból zębów czy ból porodowy.

- Ból ucha jest zdecydowanie w top 10 najgorszych bólów (nie licząc oczywiście naprawdę poważnych chorób czy urazów). Ból zębów. Ból porodowy. Rwa kulszowa. Co jeszcze? Tak sobie tworzę te listę, żeby oderwać myśli od lewej strony mojej głowy - podkreślała.

Jednak już po kilku godzinach obserwujący mogli odetchnąć z ulgą - w kolejnym wpisie aktorka napisała, że ból zelżał.

- Jest lepiej! Dziękuję za wszystkie Wasze słowa dobre, kochani ludzie. Ucho boli mniej ale i nadal mniej słyszy (czasem sobie myślę, że może to i lepiej) - skomentowała żartobliwie aktorka produkcji TVP.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Instagram / Paulina Holtz

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Tagi:

Alicja CzepliAutor

Jestem młodą, ambitną osobą. Moje największe zainteresowania to kino, literatura i polityka. Bardzo sobie cenię nowe wyzwania i pozyskiwanie ciekawych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Zenek Martyniuk małżeństwo

Plotki

Fani drżą o małżeństwo Zenka Martyniuka. Wszystko przez zaskakujące nagranie

Czytaj więcej >

Plotki

Na jaw wyszedł powód rozstania Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego

Czytaj więcej >
Andrzej Duda

Plotki

Agata i Andrzej Duda modlą się o zdrowie prezydenta Czech

Czytaj więcej >

Plotki

Małgorzata Rozenek-Majdan zabrała głos w sprawie Ukrainy. Wywołała burzę

Czytaj więcej >

Plotki

Rozpędzona rakieta nad głową dziennikarza TVN

Czytaj więcej >

Plotki

Wołodymyr Zełenski w lateksie i szpilkach? Wideo obiegło sieć

Czytaj więcej >