Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Magda Welc z "Mam Talent" jest już dorosłą kobietą. Niesamowite, czym się zajmuje
Michał Fitz
Michał Fitz 15.11.2021 01:00

Magda Welc z "Mam Talent" jest już dorosłą kobietą. Niesamowite, czym się zajmuje

welc
Youtube.com/TVNTalentShow

Ci, którzy oglądają Mam Talent od pierwszych edycji, na pewno kojarzą uroczą Magdę Welc. Była ona jeszcze małą dziewczyną, gdy wygrywała trzeci sezon programu. Jak wygląda po ponad 10 latach od tryumfu?

Magda oczywiście wydoroślała i jest już dojrzałą, piękną kobietą. Nie porzuciła jednak całkowicie swoich marzeń o karierze wokalnej.

Mam Talent - co teraz robi Magda Welc?

Po zwycięstwie w Mam Talent Magda nie zdecydowała się na pójście za ciosem. Przed karierą chciała najpierw spokojnie dokończyć edukację. Natomiast pieniądze ze zwycięstwa przeznaczyła na budowę domu rodzinnego.

Teraz, w wieku 22 lat czuje się gotowa, by szturmem przejąć branżę muzyczną. W Internecie już pojawił się pierwszy singiel pod tytułem Przyjacielu. Zapowiada on jej nadchodzącą płytę.

Mam Talent - kogo pokonała Magda Welc?

Choć trzecią edycję Mam Talent wygrała właśnie młodziutka wówczas Magda Welc, to nie ona zrobiła największą karierę. Drugie miejsce w tamtym konkursie zajął Kamil Bednarek. Jak wiadomo, wokalista został absolutną gwiazdą muzyki popularnej.

Warto też podkreślić, że Bednarek nie jest jedynym wokalistą, którego Magda Welc pokonała w pamiętnym finale Mam Talent. W szranki z nią stanęło jeszcze 4 innych piosenkarzy. Nikt nie był jednak w stanie przebić małej dziewczynki z potężnym jak dzwon głosem.

Zobacz posty:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Okropne, przez co przeszła córka Cezarego Żaka. Przeżyła traumę, dramat rozegrał się na jej oczach 2. Tragiczne wiadomości z samego rana, nie żyje uwielbiany gwiazdor TVP 3. Maja Ostaszewska spędziła tydzień na granicy. Teraz przerwała milczenie, słowa wyciskają łzy

Źródło: Instagram, YouTube, JastrząbPost

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].