Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Magdalena Stępień komentuje ślub Jakuba Rzeźniczaka. Postawiła sprawę jasno
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 29.11.2022 17:30

Magdalena Stępień komentuje ślub Jakuba Rzeźniczaka. Postawiła sprawę jasno

Magdalena Stępień / Jakub Rzeźniczak
fot. instagram.com/jakubrzezniczak25; KAPiF

Magdalena Stępień była partnerką Jakuba Rzeźniczaka po tym, jak rozpadł się jego związek z Edytą Zając. Ta relacja zakończyła się jednak jeszcze w czasie, kiedy modelka była w ciąży. Niedługo później jego nową wybranką została Paulina Nowicka, teraz zaś para wzięła ślub. Jak skomentowała to Magda, która wciąż jeszcze boleje po śmierci syna?

Relacje Rzeźniczaka i Stępień stały się skomplikowane już w czerwcu 2021 roku. Wtedy para zerwała, na miesiąc przed narodzinami ich syna. Już w sierpniu piłkarz miał nową ukochaną, Paulinę. Niestety, w styczniu wyszło na jaw, że jego syn ze związku ze Stępień cierpi na nowotwór wątroby.

Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak: związek i śmierć syna

Kiedy w styczniu 2022 roku okazało się, że mały Oliwier choruje na rzadki nowotwór wątroby, Magdalena postanowiła ratować go za pomocą terapii w Izraelu. Relacje między nią a Jakubem były skomplikowane: para okazjonalnie krytycznie odnosiła się do siebie w mediach. Rzeźniczak nie ukrywał z kolei, że wolał, by jego syn był leczony w Polsce.

Niestety, choroba okazała się zbyt silna i mały Oliwier zmarł. Po tym wydarzeniu jego mama na długo zniknęła z mediów społecznościowych. Dopiero niedawno wróciła, by przekazać, jak radzi sobie z żałobą po stracie chłopca. Tymczasem opinię publiczną zelektryzowała całkiem nowa wiadomość: Rzeźniczak i Nowicka wzięli ślub.

Okoliczności ceremonii były nie byle jakie: para powiedziała sobie "tak" w Key Biscayne na Florydzie. Paulina zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcia w sukni ślubnej marki Laurelle. Portal Jastrząb Post zapytał modelkę, czy chciałaby jakoś skomentować tę sytuację. Jej odpowiedź jest bardzo dosadna i jednoznaczna.

Magdalena Stępień o ślubie Jakuba Rzeźniczaka

Magdalena postanowiła dosadnie i zwięźle odpowiedzieć na zapytania dziennikarki portalu. " Nie rozmawiam o nich, oni mnie nie interesują, tak jak powiedziałam w poprzednim wywiadzie" zaznaczyła Stępień. Jakiś czas temu rozmawiała już z serwisem. Wyznała wtedy: – Nie mamy kontaktu. Tego kontaktu nie ma, nie było i nie będzie. Dla mnie to temat totalnie zamknięty. Chcę odchodzić od bycia kojarzoną z Kubą. Bardziej chce być kojarzona jako mama Oliwierka, która robi coś dobrego dla innych. Nie mogłam liczyć na jego wsparcie i nawet tego wsparcia nie potrzebowałam – powiedziała wtedy Magdalena. Modelka dodała wtedy, że nie śledzi mediów społecznościowych byłego partnera, choć pewne informacje do niej docierają. "Na tym się nie skupiam, bo tutaj nie ma o kim rozmawiać. Ten temat dla mnie jest zakończony" wyznała stanowczo. Zobacz zdjęcia:

Magdalena Stępień
Magdalena Stępień, fot. KAPiF

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby

  2. Monika Mrozowska pokazała zdjęcie: "Mój były mąż i jego piękna żona Karolina". Hyży reaguje: "Przecierasz szlaki"

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].