Swiatgwiazd.pl > Newsy > Maja Rutkowski w żałobie. Zmarł teść słynnego detektywa
Alicja Czepli
Alicja Czepli 24.03.2022 09:36

Maja Rutkowski w żałobie. Zmarł teść słynnego detektywa

Rutkowscy
TRICOLORS/East News

Maja Rutkowski niedawno przeżyła prawdziwą, rodzinną tragedię. Niespodziewanie musiała pożegnać swojego ojca.

Żona Krzysztofa Rutkowskiego podzieliła się na swoim Instagramie przykrą informacją. Zmarł jej ukochany ojciec, pożegnała go poruszającym wpisem.

Maja Rutkowski w żałobie

Krzysztof Rutkowski to jeden z najpopularniejszych polskich dziennikarzy o bogatej i nietypowej karierze. Okazuje się, że nie tylko jego życie zawodowe było ciekawe - jego życie osobiste również obfitowało w wiele burzliwych przygód.

Aktualnie związany jest z Mają Rutkowski, kobietą, którą poznał w 2012 roku i od razu między nimi zaiskrzyło. Długo krążyły plotki dotyczące okoliczności ich zapoznania, nie brakowało krytycznych komentarzy, zwracających uwagę na to, że Maja miała odbić swojego partnera poprzedniej kobiecie. Oboje jednak stanowczo zaprzeczają tym doniesieniom i zapewniają, że związali się ze sobą później.

Choć Maja Rutkowski początkowo nie była przekonana do pokazywania się publicznie z kontrowersyjnym detektywem, para szybko zdecydowała się na podjęcie kolejnych kroków. Już w 2013 powitali na świecie synka, czym detektyw chętnie się dzielił w mediach. Kilka miesięcy później oświadczył się swojej wybrance, która - jak sam przyznaje - odmieniła jego życie.

- Jestem nowym Krzysztofem Rutkowskim. Będę opiekuńczym, doskonałym ojcem. Nigdy nie zostawię Mai i Juniora - zapewniał.

Wszystko wskazuje na to, że teraz to on musi być wsparciem dla swojej żony. Maja Rutkowski bowiem niedawno musiała pożegnać ukochanego ojca.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Maja Rutkowski żegna ojca

Przykrą wiadomość przekazała Maja Rutkowski za pomocą wzruszającego posta na Instagramie. Dołączyła do niego zdjęcie z dzieciństwa, na którym bawi się ze swoim ojcem, w tekście padło kilka poruszających słów. Okazuje się, że była bardzo mocno związana z rodzicem, nazwała go "najważniejszym mężczyzną swojego życia".

Teść Krzysztofa Rutkowskiego miał długo walczyć o życie - okazuje się, że zmagał się z chorobą przez całe 13 dni. Żona detektywa nazwała je "najdłuższymi w swoim życiu". W dalszej części wpisu nie kryła emocji i wielkiego żalu.

- Tak bardzo Ciebie kocham ! Moje serce rozleciało się na tysiące kawałków i nic nigdy nie ukoi mojego bólu - napisała Rutkowski.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Radio Zet, Plejada

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].