Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Małgorzata Kożuchowska przeszła kolejną metamorfozę. "Polska Cate Blanchett"
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 09.12.2022 18:34

Małgorzata Kożuchowska przeszła kolejną metamorfozę. "Polska Cate Blanchett"

Małgorzata Kożuchowska
fot. KAPiF

Małgorzata Kożuchowska przez wiele lat była wierna krótkiej fryzurze. Regularnie podcinała włosy i układała je na wiele sposobów. Po czasie postanowiła je zapuścić i w ostatnich miesiącach prezentowała swoją fryzurę do ramion. Okazuje się, że gwiazda zdecydowała się na kolejną metamorfozę.

Jedna z najpopularniejszych polskich aktorek spotkała się z mnóstwem komplementów i porównań do zagranicznych gwiazd, m.in. Cate Blanchett. Małgorzata Kożuchowska oczarowała nowym wizerunkiem.

Małgorzata Kożuchowska od lat zachwyca fanów

Małgorzata zachwyca widzów nie od dziś. Przez lata zapracowała sobie na miano jednej z najlepiej ubranych gwiazd. Jest inspiracją dla wielu kobiet nie tylko w kwestii ubioru, ale również urody, wdzięku i fryzury.

Gwiazda znana z ról w takich produkcjach jak "Rodzinka.pl", "M jak miłość", "Gierek", "Prawo Agaty" czy "Druga szansa" regularnie zachwyca swoim talentem aktorskim oraz nienaganną aparycją.

Aktorka od lat regularnie bryluje na medialnych wydarzeniach, podczas których zachwyca swoimi eleganckimi stylizacjami, perfekcyjnym makijażem oraz idealnie ułożonymi włosami. Jeszcze do niedawna Małgosia lubowała się w krótkich włosach, które regularnie podcinała. Niezmiennie wierna jest również jasnemu blondowi o chłodnym odcieniu.

Małgorzata Kożuchowska przeszła metamorfozę

Kilka miesięcy temu Małgorzata postanowiła zapuścić włosy. Zrezygnowała z modnego w ostatnim czasie przedłużania włosów i cierpliwie, zgodnie z naturą czekała, aż włosy odrosną w swoim tempie. Z czasem pokazała się w fryzurze do ramion, a widzowie niezmiennie komplementowali włosy gwiazdy.

Jak się okazuje, Małgorzata Kożuchowska zdecydowała się nieco podciąć włosy. Postanowiła nieco skrócić i pocieniować pasma znajdujące się przy twarzy. Końcówki zostały ścięte, a cała fryzura nabrała świeżości i jeszcze zdrowszego wyglądu. Aktorka postawiła również na koloryzację, która nie umknęła uwadze spostrzegawczym internautom.

Małgosia opublikowała zdjęcia w nowej fryzurze na Instagramie, gdzie pojawiło się mnóstwo komentarzy i komplementów. Niektórzy dopatrzyli się podobieństwa do australijskiej aktorki Cate Blanchett.

— Piękny kolor włosów.

— Polska Cate Blanchett.

— Pięknie Pani w czerwonym. — Wszystkie zdjęcia na tym profilu ogląda się z przyjemnością — czytamy w komentarzach. Zobacz zdjęcia:

Małgorzata Kożuchowska
Małgorzata Kożuchowska, Bal Fundacji TVN Nie Jesteś Sam, fot. KAPiF
Małgorzata Kożuchowska
Małgorzata Kożuchowska, premiera filmu "Zołza", fot. KAPiF
Małgorzata Kożuchowska
Małgorzata Kożuchowska, Zień - pokaz mody, fot. KAPiF
Małgorzata Kożuchowska
Małgorzata Kożuchowska, "Gdzie diabeł nie może tam baby pośle" - premiera filmu, fot. KAPiF

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby

  2. Która gwiazda jest twoją bratnią duszą? Rozwiąż psychotest i dowiedz się, z kim nadajesz na tych samych falach

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].