Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Małgorzata Ohme pokazała się w sukni ślubnej. Zamieściła szczery i emocjonalny wpis
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 22.05.2023 17:00

Małgorzata Ohme pokazała się w sukni ślubnej. Zamieściła szczery i emocjonalny wpis

Małgorzata Ohme
fot. KAPiF

Małgorzata Ohme podzieliła się w mediach społecznościowych zdjęciem w sukni ślubnej. Prezenterka "Dzień Dobry TVN" zdradziła swoje plany względem małżeństwa. Internauci wzruszyli się jej osobistym wyznaniem.

Gwiazda TVN stara się zachować swoją prywatność z dala od internautów, jednak tym razem odważyła się na osobiste wyznanie. W śnieżnobiałej sukni zaskoczyła swoich obserwatorów. Opis wprowadził ich w osłupienie. Właśnie powiedziała o małżeństwie.

Małgorzata Ohme z "Dzień Dobry TVN" paraduje w sukni ślubnej

Prezenterka śniadaniówki niespodziewanie oznajmiła swoim obserwatorom, że "wychodzi za mąż". Nie oznaczało to jednak wypowiedzenia sakramentalnego "tak", choć internauci mogli zobaczyć ją w śnieżnobiałej sukni w stylu prawdziwej księżniczki.

Gwiazda w osobistym wpisie przyznała, że przed ołtarz jej niespieszno. W mediach społecznościowych zdradziła, co tak naprawdę oznaczała jej kreacja.

Marcin Hakiel i Kurzajewski spotkali się na komunii Helenki. Zaskakujące, do czego doszło

Prezenterka postanowiła zawalczyć o szczęście

Małgorzata Ohme przyznała, że w ślubnej sukni postanowiła wyjść za samą siebie. We wpisie wyjaśniła, że w ostatnim czasie dokonała wielu zmian, które przyniosły jej wolność i poczucie szczęścia.

Nie wyszłam za mąż i nie wiem, czy kiedykolwiek jeszcze to zrobię. Nie ma to dziś dla mnie znaczenia, choć uwielbiam śluby innych, ale ja wzięłam ślub ze sobą. […] Uwolniłam to co mnie hamowało, wykonałam pracę, która wyczyściła przestrzeń wokół mnie, więc dziś wszystko zakwita, pnie się do góry, już nie wokół mnie, ale we mnie — wyznała.

Internauci zazdroszczą jej podejścia do życia

Zdjęcie Małgorzaty Ohme zrobiło furorę w mediach społecznościowych. Internauci od razu pogratulowali jej w komentarzach otwartości na własne potrzeby. Na ślub może jednak przyjść jeszcze czas.

Ojjj Pani Gosiu jak ja bardzo rozumiem to uwolnienie i ślub ze sobą.

— Uwielbiam Panią właśnie za tą pozytywną energię.

— Piękna Panna młoda. Gosiu najważniejsze być szczęśliwym — komentowano.

Zobacz zdjęcia:

Małgorzata Ohme (17).jpg
fot. KAPiF
Małgorzata Ohme (16).jpg
fot. KAPiF