Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Marcin Hakiel i Kurzajewski spotkali się na komunii Helenki. Zaskakujące, do czego doszło
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 22.05.2023 08:02

Marcin Hakiel i Kurzajewski spotkali się na komunii Helenki. Zaskakujące, do czego doszło

Marcin Hakiel, Maciej Kurzajewski
KAPiF

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek świętowali w niedzielę Pierwszą Komunię Świętą swojej córki Heleny. Na uroczystości pojawił się również Maciej Kurzajewski. Wiele wskazywało na to, że były i obecny partner Katarzyny Cichopek nie są do siebie wrogo nastawieni.

W rozmowie z “Wprost” Marcin Hakiel sugerował, że jego córka będzie miała dwa przyjęcia komunijne, co wskazywało na to, że jej rodzice wciąż nie znaleźli nici porozumienia. Nie było tego jednak widać w niedzielę.

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek celebrują Pierwszą Komunię Heleny

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek rozwiedli się w ubiegłym roku i trzeba przyznać - z niemałym hukiem. Niemal codziennie od rozstania pary w mediach pojawiały się nowe rewelacje dotyczące konfliktu byłych małżonków oraz ich nowych miłości.

Gwiazdy wciąż łączą jednak dzieci - Adam i Helena, która w niedzielę świętowała swoją Pierwszą Komunię Świętą. Wyjątkowy dzień w życiu córeczki był kolejną okazją do spotkania rozwiedzionych rodziców.

Dzisiaj komunia córki Katarzyny Cichopek. Poznaliśmy zaskakujące szczegóły

Spotkanie Marcina Hakiela i Macieja Kurzajewskiego

Na uroczystości Pierwszej Komunii Świętej Heleny pojawił się również Maciej Kurzajewski. Reporterzy nie mogli więc przepuścić okazji, by zobaczyć na własne oczy, jak w praktyce wygląda relacja obu panów.

Jak można było się spodziewać, gwiazdorzy zachowali się z pełną klasą, nie dając odczuć małej celebrantce, że nie są przyjaciółmi. Podczas uroczystości doszło nawet do pewnego symbolicznego gestu.

Marcin Hakiel i Maciej Kurzajewski nie są skłóceni?

Jak podają dziennikarze “Faktu”, w pewnym momencie uroczystości Maciej Kurzajewski zrobił zdjęcie małej Helenie wraz z jej rodzicami. Może to świadczyć o tym, że bardzo poważnie traktuje więź, która niegdyś ich łączyła.

W ostatnich wywiadach Marcin Hakiel podkreślał, że choć stara się, by relacje z Katarzyną Cichopek były poprawne, to daleko im jednak do rzekomej przyjaźni, którą co jakiś czas starają się sugerować media.

Zobacz zdjęcia:

Źródło: fakt.pl