Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Dzisiaj komunia córki Katarzyny Cichopek. Poznaliśmy zaskakujące szczegóły
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 21.05.2023 08:04

Dzisiaj komunia córki Katarzyny Cichopek. Poznaliśmy zaskakujące szczegóły

Katarzyna Cichopek
fot. KAPiF/instagram.com/katarzynacichopek/

Katarzyna Cichopek zaczęła przygotowania do ważnego dnia w życiu córki. W mediach społecznościowych pokazała internautom wystrój salonu. Wszystko maluje się w białym kolorze nie bez powodu.

Aktorka z małżeństwa z Marcinem Hakielem doczekała się dwójki dzieci, Adama oraz Heleny. Choć duet zakończył wieloletnią relację, nadal pozostaje w przyjaznych stosunkach ze względu na nastoletnie pociechy. Teraz szykują się do ważnego wydarzenia.

Katarzyna Cichopek przygotowuje się do komunii córki

W życiu Heleny nadszedł wielki dzień, do którego ruszyły już pierwsze przygotowania. Korzystając z mediów społecznościowych, Katarzyna Cichopek pochwaliła się dekoracjami w śnieżnobiałym kolorze.

Jej stół przyozdobiły delikatne kwiaty oraz porcelanowa zastawa z drobnymi zdobieniami. W takim wydaniu spędzi z najbliższymi uroczyste spotkanie. Helenka nie będzie jednak do jej dyspozycji przez cały dzień. Dziewczynka ma napięty grafik.

"Pytanie na śniadanie". Czułości Tomaszewskiej i Sikory na planie, wszystko uwieczniono na zdjęciach

Byli małżonkowie zdecydowali się na osobne przyjęcia

Po rozwodzie Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozpoczęli osobne życia z nowymi partnerami. Ważne wydarzenia w życiu dzieci zamierzają jednak spędzić wspólnie, przynajmniej podczas kościelnych uroczystości.

Tancerz niedawno zdradził, że w kwestii przyjęć zdecydowali na dwa osobne spotkania. Helenka odwiedzi zarówno rodzinę od strony mamy jak i taty.

Niedługo córka będzie miała komunię, to wiadomo, że będziemy w kościele razem, ale przyjęcia robimy już osobno — zapowiedział Marcin Hakiel.

Wystrój domu to nie wszystko

Katarzyna Cichopek w mediach społecznościowych pochwaliła się nie tylko wystrojem domu, ale także kosmetycznymi przygotowaniami do ważnego dnia. W tym celu postawiła na samoopalacz, który zareklamowała w jednej z relacji.

Internauci przyzwyczajeni są do ciekawostek z jej prywatnego życia, dlatego i tym razem mogą liczyć na publikacje wspólnego zdjęcia matki z córką w nietuzinkowych stylizacjach.

Zobacz zdjęcia:

Katarzyna Cichopek
fot. instagram.com/katarzynacichopek/
Katarzyna Cichopek
fot. instagram.com/katarzynacichopek/
Katarzyna Cichopek
fot. instagram.com/katarzynacichopek/

Źródło: Wprost