Swiatgwiazd.pl > Film i tv > "Na dobre i na złe". Radwan uratuje Kubusia z rąk porywaczy? Chłopiec znajdzie się na skraju życia i śmierci
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 20.05.2023 21:13

"Na dobre i na złe". Radwan uratuje Kubusia z rąk porywaczy? Chłopiec znajdzie się na skraju życia i śmierci

"Na dobre i na złe"
nadobre.vod.tvp.pl

“Na dobre i na złe” zbliża się nieuchronnie do finału wątku dotyczącego porwania syna doktora Krzysztofa Radwana. W nowym odcinku na widzów czeka nieoczekiwany i bardzo dramatyczny zwrot akcji.

Fani “Na dobre i na złe” z wypiekami na twarzy wyczekują nowego epizodu produkcji, w którym ojciec przetrzymywanego przez dwójkę bandytów w końcu spotka się z porywaczami.

 

"Na dobre i na złe". Dramat doktora Radwana

Porwanie syna doktora Radwana (Mateusz Damięcki) to prawdopodobnie najciekawszy wątek ostatnich odcinków “Na dobre i na złe”. Chłopiec został uprowadzony przez pomyłkę, celem jego oprawców było dziecko Jacka (Mateusz Rusin).

Lekarz postanowił zebrać pieniądze na okup - te ostatecznie pożyczył mu zresztą sam Marcinkowski. W nowym odcinku mężczyzna uda się na spotkanie z bandytami. To, co zobaczy na miejscu, zmrozi mu krew w żyłach.

"Pytanie na śniadanie". Czułości Tomaszewskiej i Sikory na planie, wszystko uwieczniono na zdjęciach

Spotkanie z porywaczami w "Na dobre i na złe"

Doktor Radwan dotrze na miejsce, gdzie spotka się z porywaczami. Dojdzie do potyczki, jednak doktor nie byłby sobą, gdyby poddał się nie odzyskawszy swojego dziecka. Jego stan będzie jednak ciężki.

W wyniku podania Kubusiowi przez bandytów środków usypiających, ojciec zastanie swoje dziecko w śpiączce. - Co mu zrobiliście?! Dlaczego się nie odzywa?! - będzie dopytywał oprawców swojego syna.

"Na dobre i na złe". Jacek ujawni tajemnicę Radwana

W czasie spotkania doktora Radwana z porywaczami jego dziecka, z Jackiem skontaktuje się policja, która ustali, że to właśnie o jego syna chodziło bandytom. Biznesmen zdecyduje się ujawnić im prawdę.

Potwierdzi, że lekarz pojechał odzyskać swojego syna oraz, że przekazał mu milion złotych na rzecz okupu. Nowy odcinek “Na dobre i na złe” można będzie oglądać już w środę o 20.50 na antenie TVP2.

Zobacz zdjęcia:

Źródło: interia.pl