Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Katarzyna Figura zdecydowała się na odważną zmianę. Niebieskie włosy stanowią swoisty apel
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 20.05.2023 10:39

Katarzyna Figura zdecydowała się na odważną zmianę. Niebieskie włosy stanowią swoisty apel

Katarzyna Figura
fot. KAPiF

Katarzyna Figura w mediach społecznościowych poinformowała o diametralnej zmianie w wyglądzie. Nowy kolor na głowie nie jest tylko urodową zachcianką, ale także osobistym manifestem. Aktorka postanowiła skończyć z dotychczasowym wizerunkiem.

Chyba wszyscy kojarzymy gwiazdę "Kingsajz" czy "Kiler-ów 2-óch" jako charyzmatyczną kobietę z blond włosami. Okazuje się, że takie postrzeganie znudziło się samej aktorce. Tym razem postawiła na coś innego.

Katarzyna Figura diametralnie zmieniła kolor włosów

Internauci mogli niedawno przeżyć niemałe zaskoczenie, gdy odwiedzili profil aktorki. Pochwaliła się im nowym kolorem włosów. Takiej zmiany raczej nikt się nie spodziewał.

Katarzyna Figura pożegnała swoją bujną czuprynę w kolorze blond na rzecz krótkich, nastroszonych włosków. Co więcej, przefarbowała je na jasnobłękitny kolor. Jej decyzja nie była chwilową zachcianką.

Justyna Kowalczyk pożegnała męża tylko dwoma słowami. Kacper był dla niej wszystkim

Katarzyna Figura kończy z postrzeganiem się jako "wielkiej seksownej blondynki”

Tak diametralna zmiana nie przeszła niezauważanie wśród internautów. Gwiazda postanowiła wyjaśnić im, co kierowało nią podczas decyzji. Okazuje się, że dużym argumentem była zmiana jej postrzegania.

JUŻ NIE JESTEM BLONDYNKĄ. Znużona toksyczną męskością, zmęczona oczywistą seksualnością, znudzona zatrzaśnięciem w szufladce opisanej jako „wielka seksowna blondyna”, wbrew panującym trendom uznającym za seksowną tylko młodość, wbijam Szpilę w te idiotyzmy i ogłaszam wszem wobec, co następuje: "jestem istota na wskroś seksualną. Mój wiek nie ma znaczenia. Przynajmniej dla mnie, a jak ktoś ma problem, to żegnam, bo mam to w mojej wielkiej kształtnej pupie" — pisała.

Dlaczego akurat błękit?

Choć internauci z entuzjazmem przyjęli przemianę gwiazdy, część mogła zastanawiać się, co stało za wyborem koloru. Co prawda morskie odcienie są obecnie bardzo modne, jednak w przypadku Katarzyny Figury, zmiana była bardziej personalna.

Pociąga mnie błękit. Woda i jej bios – życie. Farbując włosy na niebiesko, daję wyraz znużeniu tym, co stereotypowo kobiece i uznane za seksualne. Dryfuje powoli w stronę nowych narracji. Nowych humanistycznych trendów. I nowych opowieści. To be continued… — zapowiedziała.

Zobacz zdjęcia:

Katarzyna Figura (3).jpg
fot. KAPiF
Katarzyna Figura (4).jpg
fot. KAPiF

g