Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > To był cios, Ewa Farna długo nie mogła się pozbierać po tej zdradzie. "Dowiedziałam się o tym z gazet"
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 21.05.2023 12:40

To był cios, Ewa Farna długo nie mogła się pozbierać po tej zdradzie. "Dowiedziałam się o tym z gazet"

Ewa Farna
fot. KAPiF

Ewa Farna nie należy do gwiazd, które o życiu prywatnym mówią często. Ostatnio jednak otworzyła się na temat pierwszego chłopaka. Związek zakończył się zdradą, której piosenkarka długo nie mogła wybaczyć. O wszystkim dowiedziała się za sprawą prasy.

Związki gwiazd budzą wiele ciekawości, jednak w przypadku polsko-czeskiej piosenkarki pierwsza miłość zakończyła się ogromnym zawodem. O zdradzie ukochanego przeczytała na stronach gazet.

Chłopak Ewy Farny zdradził ją z byłą gwiazdą "filmów dla dorosłych"

Młodzieńcza miłość piosenkarki zakończyła się złamanym sercem i niemałym skandalem. O miłosnych rozterkach opowiedziała na łamach dwutygodnika "Grazia". Z pierwszym chłopakiem łączyła muzyczną pasję i świetnie się dogadywała.

Marcus zawsze powtarzał mi, że jestem przepiękna i wszystkie laski zrobione w salonach kosmetycznych przy mnie wymiękają — wspominała Ewa Farna.

"Pytanie na śniadanie". Czułości Tomaszewskiej i Sikory na planie, wszystko uwieczniono na zdjęciach

O szczegółach zdrady dowiedziała się z gazet

Po pewnym czasie uczucie jednak zaczęło słabnąć, a do rozstania doszło na wskutek zdrady chłopaka. O jego niewierności gwiazda dowiedziała się za sprawą gazet. Szokująca informacja kompletnie złamała jej serce.

A po paru latach zdradził mnie właśnie z taką blond lalką, notabene byłą gwiazdą porno. Dowiedziałam się o tym z gazet i był to dla mnie cios prosto w serce — wspomniała.

Ewa Farna po latach wybaczyła byłemu

Mimo ogromnego zawodu piosenkarka z czasem wybaczyła chłopakowi. Co więcej, para kontynuowała znajomość, a nawet współpracowała nad jednym z albumów gwiazdy. Ewa Farna odnalazła szczęście u boku innego mężczyzny. W 2017 roku poślubiła muzyka ze swojego zespołu, Martina Chobota. Doczekali się dwójki dzieci.

Po jakimś czasie złość mi przeszła, dziś jesteśmy kumplami. Marcus napisał ze mną kilka piosenek na moją najnowszą płytę. On nadal jest z tą dziewczyną, więc nie była to zdrada na jedną noc — stwierdziła.

Zobacz zdjęcia:

Ewa Farna (4).jpg
fot. KAPiF

Źródło: Fakt