Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ewa Farna pokazała swoje dzieci, rodzinne zdjęcia obiegają sieć
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 14.08.2022 16:53

Ewa Farna pokazała swoje dzieci, rodzinne zdjęcia obiegają sieć

Ewa Farna EA
fot. TRICOLORS / East News

Ewa Farna 12 sierpnia 2022 roku obchodziła swoje 29. urodziny. Z tej okazji opublikowała na swoim Instagramie serię zdjęć, która zdradza, jak wygląda jej życie. Pojawiły się kadry z dziećmi i tatą, a także kulisy pracy. Szczęśliwa i spełniona zawodowo oraz rodzinnie Ewa rozczuliła fanów.

Jedna z czołowych gwiazd polskiej i czeskiej sceny muzycznej, nie zatrzymuje się ani na moment i stale rozwija swoją karierę. Działa w branży artystycznej, aktywnie angażuje się w akcje społeczne, a także jest żoną oraz matką dwójki dzieci. Najnowszy post gwiazdy przybliża, jak wyglądają kulisy jej sukcesu.

Ewa Farna pokazała rodzinne zdjęcia

Ewa Farna jest związana z muzyką od lat. Będąc dzieckiem, brała udział w licznych konkursach, w których zajmowała czołowe miejsca. Jako nastolatka wystąpiła w programie "Szansa na sukces", który wygrała. Z kolei swój pierwszy album wydała, mając zaledwie 13 lat.

Swoim talentem, charyzmą i osobowością przyciągnęła setki tysięcy fanów, którzy stale śledzą jej losy. Do wzrostu popularności niewątpliwie przyczynił się udział w wielu programach rozrywkowych, w których występowała jako jurorka lub ekspertka. Mowa o takich formatach jak "Idol", "X Factor" czy "Bitwa na głosy".

Prywatnie jest żoną Martina Chobota, którego poślubiła we wrześniu 2017 roku. Para doczekała się dwójki dzieci: syna Artura i córeczki Elli. 12 sierpnia Ewa Farna obchodziła 29. urodziny. W związku z tym postanowiła pokazać, jak wygląda jej życie. Opublikowała w sieci rodzinne kadry i pochwaliła się kulisami swojej pracy.

Ewa Farna pochwaliła się rodziną w mediach społecznościowych

Zdjęcia rodzinne na Instagramie Farny to rzadki widok, bowiem artystka ceni swoje życie prywatne i unika zdradzania szczegółów na ten temat. Tym razem możemy zobaczyć, jak wygląda jej codzienność.

1. Dziękuje wszystkim za wspaniałe życzenia i za to, że pamiętacie (albo przypomniał o tym Facebook lub ktoś w radiu)! 2. Miałam wspaniały rok. W skrócie: jeden poród, dwie płyty. 3. Tata z córką i dziadek z wnuczką – napisała Ewa, podpisując kolejne fotografie.

Na kolejnych ujęciach możemy zobaczyć, jak Farna łączy pracę z życiem rodzinnym. Jej druga pociecha towarzyszy jej nieustannie poza sceną, czekając na mamę za kulisami. Kadr, który podpisała "Gdybym miała podsumować swoje życie na jednym zdjęciu" przedstawia jej synka, stojącego pomiędzy walizkami. Wszystko razem daje obraz szczęśliwej, spełnionej mamy i artystki.

Zobacz zdjęcia:

Ewa Farna
Ewa Farna, instagram.com/ewa_farna93
Ewa Farna
Ewa Farna, instagram.com/ewa_farna93
Ewa Farna
Ewa Farna, instagram.com/ewa_farna93
Ewa Farna
Ewa Farna, instagram.com/ewa_farna93

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Kwiatkowski zrzucił ubranie i pokazał się fanom. 47-letnia Kaźmierska nie mogła się powstrzymać

  2. Halejcio mieszka w willi za kilka milionów, teraz złożyła wniosek o wakacje kredytowe. "Ponoć jest super"

  3. Gwiazda w ogniu krytyki po występie w TVP, fani nie przebierali w słowach. "Niżej nie da się upaść" Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi: Ewa Farna