Ewa Farna przerobiła pokój na plażę w Dubaju Żródło: TRICOLORS/East News

Ewa Farna zmieniła swój pokój w plażę, tęskniła za wakacjami

5 Kwiecień 2021 Karol OsińskiKarol Osiński

Święta Wielkanocne można spędzać na wiele sposobów, jednak Ewa Farna i jej mąż wykazali się wyjątkową kreatywnością. Z uwagi na panujące restrykcje i ryzyko zakażenia koronawirusem gwiazda nie mogła spełnić swojego pragnienia, którym było spędzenie świąt poza granicami kraju. Wobec tego postanowili przerobić swój salon na... plażę.

  • Ewa Farna spędza święta Wielkanocne w domu
  • Piosenkarka chciała świętować za granicą, jednak zrezygnowali z tego pomysłu
  • Razem z mężem przerobili swój salon na plażę

Święta Wielkanocne spędzane w egzotycznych krajach to dla wielu Polskich rodzin coroczna tradycja, jednak z uwagi na wyjątkową sytuację na świecie wielu z nich odeszło od tego pomysłu. Ewa Farna zalicza się do grona celebrytów, którzy uwielbiają świąteczne podróże za granicę, ale pandemia ograniczyła ich możliwości. Postanowiła zatem zorganizować sobie "zagranicę" we własnym salonie.

Ewa Farna przerobiła salon na plażę

Na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy mieliśmy okazję podziwiać mnóstwo zdjęć celebrytów, przebywających za granicą. Przykładowo: Barbara Kurdej-Szatan z rodziną wybrała się na Zanzibar, Majdanowie bardzo długo przebywali w Meksyku, Kasia Cichopek świętuje na Dominikanie, a Małgosia Socha na Teneryfie.

Gorące zdjęcia zza granicy przyprawiają niejednego fana o zawrót głowy, szczególnie w dobie pandemii koronawirusa. Ewa Farna nie ukrywa, że również chciałaby odciąć się od szarej rzeczywistości i zakotwiczyć na jakiś czas w przepełnionym promieniami słonecznymi kraju.

Co prawda, chęć wyjazdu nie równa się z jego spełnieniem, szczególnie w czasach epidemii. Piosenkarka opisała na Instagramie bardzo interesującą sytuację, jaka nastąpiła w jej domu. Otóż postanowiła się zwierzyć swojemu małżonkowi, że pragnie wyjechać na egzotyczne wakacje.

Książe William ostrzega przed katastrofą klimatycznąKsiąże William ostrzega przed katastrofą klimatycznąCzytaj dalej

Niedługo po tym mąż piosenkarki postanowił poprawić jej humor i podczas jej chwilowej nieobecności przerobił salon a plażę w Dubaju. Kocyk w kolorze gorącego i lśniącego piasku, płetwy i gogle pływackie, a także wykonany z drewna, typowo plażowy leżak, który umieścił vis-a-vis telewizora pomiędzy dwoma zielonymi kwiatami.

- Idę umyć ręce, wracam, a tu taka sytuacja. Dubaju nie ma, ale cóż, doceniam chęć - napisała na Instagramie Ewa Farna.

Jak Ewa Farna spędza Wielkanoc?

Ewa Farna nie lubi być wylewna na temat swojej prywatności, jednak bardzo często używa Instagrama, jako narzędzia do codziennej komunikacji ze swoimi fanami. Piosenkarka postanowiła zdradzić, co przyrządziła na święta i w jaki sposób je spędza.

Niestety nie jest za ciekawie, gdyż okazuje się, że od kilku dni w jej domu nie ma ciepłej wody, a posiłki przygotowuje na ognisku. W związku z tym postanowiła przygotować pieczoną rybę z ziemniakami. Mimo wszystko w dalszym ciągu pozostaje szczęśliwa.

- Woda, w której się kąpiemy, będzie miała jakieś tam ludzkie temperatury, ale to morsowanie w domu z przymusu przestaje mi się podobać, porządna wiocha u nas - zaznacza piosenkarka.

Życzymy wesołych świąt i zalanego śmigusa-dyngusa!

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: pudelek.pl

Następny artykuł