Swiatgwiazd.pl > Film i tv > Kolejna sensacyjna decyzja Edwarda Miszczaka. Wprowadzi do Polski głośny program
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 22.05.2023 09:49

Kolejna sensacyjna decyzja Edwarda Miszczaka. Wprowadzi do Polski głośny program

Edward Miszczak
KAPiF

Edward Miszczak planuje zaskoczyć widzów Polsatu nowym formatem. Po informacjach o tym, że z jesiennej ramówki znika “Taniec z gwiazdami”, dyrektor liczy na to, że uda mu się przyciągnąć widownię świeżym i ciekawym widowiskiem.

Ryzykowne decyzje Edwarda Miszczaka dotyczące programów stacji spotkały się z mieszanymi odczuciami ze strony fanów. Czy tym razem zdoła przekonać do siebie sceptyków? 

Edward Miszczak nie bierze jeńców

Transfer Edwarda Miszczaka do Polsatu okazał się być prawdziwym “wejściem smoka”. Nowy dyrektor programowy niezwłocznie wziął się za odświeżanie znanych formatów stacji, polegające głównie na zmianach obsadowych.

Wielokrotnie udowodnił już, że za jego kadencji nikt nie jest “bezpieczny”, a najlepszym dowodem na poparcie tej tezy było nieoczekiwane zwolnienie Katarzyny Dowbor z “Naszego nowego domu”.

Marcin Hakiel i Kurzajewski spotkali się na komunii Helenki. Zaskakujące, do czego doszło

Edward Miszczak szuka bogatych biznesmenek

Nie na samym burzeniu opiera się jednak jego rewolucja. Teraz Edward Miszczak zamierza również budować i to nie na byle jakich fundamentach, bo na podstawie przebojowego amerykańskiego show.

Jak donosi Plotek, w Polsacie ruszyły castingi do polskiej wersji "The Real Housewives of Miami", hitowego programu o perypetiach bogatych biznesmenek. Akcja zaadaptowanego formatu ma mieć naturalnie miejsce w Warszawie.

Problemy z polskimi biznesmenkami?

Program, który mógłby skutecznie zastąpić w jesiennej ramówce “Taniec z gwiazdami” natrafił podobno jednak na pewne problemy. Z informacji, do których dotarł portal wynika, że na przesłuchania nie zgłosiło się zbyt dużo kandydatek.

Edward Miszczak najwyraźniej się jednak nie poddaje, bowiem zdjęcia do show rozpocząć mają się już latem. Czy “The Real Housewives of Warsaw”, bo tak brzmi roboczy tytuł nowej propozycji Polsatu, okaże się czarnym koniem dyrektora programowego?

Zobacz zdjęcia:

Edward Miszczak 1.png
fot. KAPiF
Edward Miszczak 2.png
fot. KAPiF

Źródło: plotek.pl