Swiatgwiazd.pl > Newsy > Edward Miszczak wyjawił, dlaczego zmienił prowadzącą "Nasz nowy dom". "Wielka stagnacja"
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 20.05.2023 13:15

Edward Miszczak wyjawił, dlaczego zmienił prowadzącą "Nasz nowy dom". "Wielka stagnacja"

Edward Miszczak, Katarzyna Dowbor
KAPiF

Edward Miszczak od czasu objęcia funkcji dyrektora programowego Polsatu, wprowadza zmiany w naczelnych formatach stacji. Teraz w szczerych słowach wyjawił powody odsunięcia od programu “Nasz nowy dom” Katarzyny Dowbor.

Najpierw Katarzyna Skrzynecka, Michał Wiśniewski i Piotr Gąsowski. Później Katarzyna Dowbor. Plotkuje się też o planach wycofania z “Tańca z gwiazdami” Iwony Pavlović. Edward Miszczak wielokrotnie udowodnił już, że pod jego “rządami” nikt nie jest bezpieczny. 

Edward Miszczak zwalnia Katarzynę Dowbor

Edward Miszczak, wraz z objęciem fotela dyrektora programowego Polsatu, wziął się za solidne porządki. Do tej pory udało mu się odświeżyć obsadę dwóch niezwykle ważnych dla stacji programów.

Szczególne emocje wywołało zwolnienie z “Naszego nowego domu” wieloletniej prowadzącej Katarzyny Dowbor. Dziennikarka została zastąpiona przez aktorkę Elżbietę Romanowską, co wywołało niemałe poruszenie wśród fanów programu.

Magda Gessler pożegnała Kacpra Tekielego, wyraziła także współczucie. "Uczucie straty jest mi znajome"

Katarzyna Dowbor zwolniona przez wiek?

- W tym roku obchodzę czterdziestolecie pracy zawodowej i podziękowano mi za współpracę z Polsatem. Nowe szefostwo, nowe porządki... i to odmładzanie wszystkiego i wszystkich - pisała po zwolnieniu w swoich mediach społecznościowych Katarzyna Dowbor. 

Jej wpis wyraźnie sugerował, że argumentem decydującym o odsunięciu jej od show była kwestia wieku. Teraz w sprawie powodów zmian obsadowych w “Naszym nowym domu” głos zabrał sam Edward Miszczak.

Edward Miszczak tłumaczy zwolnienie Katarzyny Dowbor

W rozmowie z Wirtualnymi Mediami Edward Miszczak został zapytany o kwestię wieku, które mogły wpłynąć na chęć “odświeżenia” “Naszego nowego domu”, co sugerowała zresztą sama Katarzyna Dowbor.

- Ja mam 67 lat i nie zrobię z siebie młodzieniaszka. Jak w to w telewizji. Telewizja rządzi się nowymi twarzami, nową rzeczywistością. Jak by nie było zmian, to byłaby wielka stagnacja - tłumaczył dyrektor programowy Polsatu wyraźnie sugerując, że wpis byłej gospodyni programu nie był bezzasadny.

Zobacz zdjęcia:

Edward Miszczak.png
fot. KAPiF
Katarzyna Dowbor.png
fot. KAPiF

Źródło: wirtualnemedia.pl