Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > Magda Gessler pożegnała Kacpra Tekielego, wyraziła także współczucie. "Uczucie straty jest mi znajome"
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 20.05.2023 09:45

Magda Gessler pożegnała Kacpra Tekielego, wyraziła także współczucie. "Uczucie straty jest mi znajome"

Magda Gessler
fot. KAPiF

Magda Gessler jest jedną z gwiazd, które okazały swój żal z powodu tragicznej śmierci męża Justyny Kowalczyk, Kacpra Tekieli. W krótkim poście w mediach społecznościowych restauratorka nawiązała także do osobistego dramatu.

Nieszczęśliwa śmierć alpinisty pozostawiła w szoku świat sportu oraz show-biznesu. Wiele gwiazd publicznie złożyło swoje kondolencje biegaczce narciarskiej. Magda Gessler przyznała się do osobistej więź z wdową.

Magda Gessler uhonorowała Kacpra Tekielego

Tragiczna śmierć alpinisty na szlaku była ogromnym szokiem. W Szwajcarii przebywał z żoną oraz synkiem Hugo. Niestety podczas wspinaczki doszło do tragedii. Swoim żalem podzieliła się Justyna Kowalczyk, a teraz coraz więcej gwiazd składa jej oficjalne kondolencje. 

Wśród pogrążonych w smutku osób znalazła się Magda Gessler. Na swoim profilu udostępniła czarno-białe zdjęcie małżeństwa. W opisie utożsamiła się z wdową.

Ogromny smutek…pustka…to uczucie straty jest mi znajome…wyrazy współczucia Justyna Kowalczyk… — pisała.

Justyna Kowalczyk pożegnała męża tylko dwoma słowami. Kacper był dla niej wszystkim

Magda Gessler również przeżyła nagłą stratę

Restauratorka w poście otworzyła się na osobiste doświadczenia śmierci ukochanego. W przeszłości pożegnała dwóch mężów. Pierwszy z nich, Volkhart Müller odszedł w wyniku nowotworu pod koniec lat 80. Magda Gessler doczekała się z nim syna, Tadeusza.

Później związała się z polskim restauratorem, Piotrem Gessler, jednak i tym razem jej historia nie doczekała się "happy endu". Gwiazda TVN do dziś wspomina zmarłego niespodziewanie w 2021 roku męża.

Pustka po ukochanych pozostaje do dziś

Magda Gessler po obu małżeństwach doczekała się dzieci. Pierwsze zakończyło się narodzinami syna, Tadeusza, a drugie córki, Lary. Choć obecnie restauratorka jest w kolejnym szczęśliwym związku, pamięć o dawnych ukochanych nie słabnie.

W mediach społecznościowych sporadycznie poświęca posty ku pamięci męża. Los Justyny Kowalczyk mógł być jeszcze bardziej dotkliwy dla gwiazdy, która doskonale wie, przez co może przechodzić sportsmenka.

Zobacz zdjęcia: