Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Małgorzata Ohme robi własne "Dzień Dobry TVN"?! To nas kompletnie zaskoczyło. Ale pomysł zwolnionej gwiazdy!
Michał Fitz
Michał Fitz 05.07.2023 10:20

Małgorzata Ohme robi własne "Dzień Dobry TVN"?! To nas kompletnie zaskoczyło. Ale pomysł zwolnionej gwiazdy!

Małgorzata Ohme
fot. KAPiF; instagram.com/gosiaohme; Małgorzata Ohme wystartowała z własnym programem live

Małgorzata Ohme jeszcze do niedawna witała widzów “Dzień Dobry TVN” o poranku. W ostatnim czasie stacja poinformowała jednak o sporych zmianach kadrowych, które dotknęły także wspomnianą prezenterkę. Ta bardzo szybko znalazła sobie zajęcie zastępcze.

Małgorzata Ohme z własną śniadaniówką

Żyjemy w czasach, w których nie trzeba mieć ogromnego zaplecza technicznego, by stworzyć program i dotrzeć z nim do ludzi. Tak naprawdę wystarcza telefon z dostępem do internetu. Świetnym dowodem na to jest właśnie Małgorzata Ohme, która właśnie w ten sposób tworzy własną śniadaniówkę.

Psycholożka od niedawna zaczęła prowadzić serię programów live. W ich trakcie nie tylko porusza różne, ciekawe tematy, ale także nawiązuje bliższe relacje z widzami, którzy mogą brać czynny udział w całym programie.

Zwolniona gwiazda "Dzień Dobry TVN" przechodzi do Polsatu?! "Miała już spotkanie z kierownictwem"

Małgorzata Ohme stworzyła też inny program

Krótka, poranna, zdalna wersja śniadaniówki to nie jedyne przedsięwzięcie, którego ostatnio podjęła się Małgorzata Ohme. Trzeba przyznać, ze rozstanie z TVN wcale jej nie podłamało, a wręcz przeciwnie, dodało nowych sił i motywacji.

Niedawno założyła także kanał w serwisie YouTube o nazwie “Lajf noł makeup”. W jego ramach chce przeprowadzać inspirujące rozmowy z kobietami, które miały w swoich życiach trudne moment. Pierwsza z takich dyskusji, z Domoniką Gwit, jest już w sieci.

Małgorzata Ohme dostanie pracę w innej stacji?

Małgorzata Ohme jest osobą niezwykle empatyczną, a przy okazji także bardzo profesjonalną. Jak widać po jej mediach społecznościowych, ma także grono wiernych fanów. Nic więc dziwnego, że po rozstaniu z TVN zainteresowały się nią inne media.

Jak podaje “Pudelek”, Ohme jest już po pierwszych rozmowach z szefostwem Polsatu. Psycholożka miała na nich przedstawić kilka pomysłów na autorskie programy, które dotyczyłyby głównie tematów kobiecych. To jednak na razie tylko niepotwierdzone doniesienia.

Gosia Ohme.png
Małgorzata Ohme już nie prowadzi “Dzień Dobry TVN”
fot. KAPiF