Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Małgorzata Ostrowska-Królikowska pokazała się z ukochaną syna. Są naprawdę blisko
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 06.07.2022 19:48

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pokazała się z ukochaną syna. Są naprawdę blisko

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
fot.instagram.com/malgorzata_ok/

Małgorzata Ostrowska-Królikowska po urlopie umówiła się na spotkanie z partnerką syna. W mediach społecznościowych pokazała, jak wspólnie spędzają czas. Widać, że ich relacje są naprawdę bliskie.

Aktorka przez wiele lat budowała rozpoznawalność dzięki angażowi w znanym polskim serialu, "Klan". Jej zawodowe obowiązki nie przeszkodziły jej w założeniu rodziny z innym artystą, Pawłem Królikowskim.

Małżeństwo wspólnie wychowało piątkę dzieci: Antoniego, Jana, Julię, Marcelinę oraz Ksawerego. Małgorzata Ostrowska-Królikowska pokazała w mediach społecznościowych, jakie relacje łączą ją z wybranką jednego z synów.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska spędza czas z ukochaną syna

Aktorka ostatnio wybrała się na zasłużony urlop od mediów społecznościowych, ale niedawno powróciła do swoich obserwatorów z promowanym postem. Wychwalając biżuterię, postanowiła zrobić kilka zdjęć w niespodziewanym towarzystwie. Na jej profilu ukazała się seria fotografii z Joanną Jarmołowicz, czyli partnerką jego syna, Jana.

Panie pozowały ze złotymi ozdobami przy stoliku z kawą w otoczeniu natury. Na ich twarzach można było dostrzec zrelaksowanie, a wręcz radość ze wspólnego spotkania. Małgorzata Ostrowska-Królikowska podpisała zdjęcia, sugerując bliskie więzi z partnerką syna.

Po powrocie z krótkiego urlopu spotkanie i kawa z @asiajarmolowicz. Mamy tyle do omówienia... — napisała.

Spotkanie przy kawie z pewnością okaże się idealną okazją do wspólnych rozmów. Małgorzata Ostrowska-Królikowska z radością posłucha nowin z życia wybranki jednego z jej synów.

Dzieci Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej poszły śladami rodziców

Gwiazda serialu "Klan" przywitała z mężem na świecie piątkę dzieci, które już od najmłodszych lat musiały być przyzwyczajone do medialnego zainteresowania. Ich rodzice wcielali się w kultowe postacie, które nadal są znane przeciętnemu miłośnikowi telewizji.

Nic więc dziwnego, że część pociech Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Pawła Królikowskiego postanowiło podążać ich śladami w show-biznesie. Najstarszy z synów, Antoni, doskonale radził sobie w show-biznesie do czasu kontrowersyjnej sprawy, która zniszczyła jego wizerunek. Obecnie aktor odciął się od życia publicznego, argumentując decyzję skupieniem się na własnym zdrowiu.

Jedna z córek Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej również podążyła drogą sławnej mamy. Julia Królikowska wystąpiła u jej boku w serialu "Klan" wcielając się w rolę jej serialowej pociechy, Kasi Lubicz. Przez wiele lat wspierały się na planie popularnej telenoweli.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
fot.instagram.com/malgorzata_ok/
Małgorzata Ostrowska-Królikowska
fot.instagram.com/malgorzata_ok/
Małgorzata Ostrowska-Królikowska
fot.instagram.com/malgorzata_ok/

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Ciężko uwierzyć, co księżna Kate przekazała ws. dzieci. Cała trójka podjęła się pierwszej pracy

  2. Wspaniała wiadomość dla widzów Polsatu, uwielbiany hit po latach wraca na antenę. Wprowadzono spore zmiany

  3. Krzysztof Ibisz pokazał zdjęcie z żoną, jedno od razu zwraca uwagę. Teraz nie ma już żadnych wątpliwości

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].