Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Małgorzata Rozenek i Martyna Wojciechowska jak bliźniaczki. Paparazzi przyłapali je na ulicy w identycznych strojach
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 02.12.2023 13:33

Małgorzata Rozenek i Martyna Wojciechowska jak bliźniaczki. Paparazzi przyłapali je na ulicy w identycznych strojach

Martyna Wojciechowska i Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek i Martyna Wojciechowska fot. KAPiF

W sobotnim wydaniu “Dzień Dobry TVN” pojawiła się cała plejada gwiazd. Wszystko w związku ze szczytną akcją. Nie zabrakło najbardziej znanych nazwisk stacji. Uwagę zwróciły na siebie Małgorzata Rozenek i Martyna Wojciechowska. Wyglądały jak bliźniaczki!

Zmiany w Dzień Dobry TVN

Dzień Dobry TVN to jeden z flagowych formatów stacji. Od niemal dwóch dekad pojawia się na antenie i zgromadził wierną widownię. Mnóstwo osób uwielbia zaczynać dzień w towarzystwie ulubionych prezenterów i tematów, które dla nich przygotowali. 

Ostatnio w formacie zaszły jednak spore zmiany. Kilka lat temu niemal jednocześnie z programem pożegnali się: Kinga Rusin, Magda Mołek, Piotr Kraśko i Marcin Meller. Po nich pojawiła się nowa obsada, ale latem tego roku pięcioro prowadzących straciło pracę w śniadaniówce. Wśród nich byli: Małgorzata Rozenek, Anna Kalczyńska, Agnieszka Woźniak-Starak, Małgorzata Ohme, Filip Chajzer i Andrzej Sołtysik. 

Jak widać Małgosia Rozenek nie kryje urazy i nadal chętnie pojawia się na kanapach śniadaniówki. Dzisiaj również zawitała do “DDTVN”.

Małgorzata Rozenek w Sejmie była w centrum uwagi. Kamery zarejestrowały, jak zachowała się w trakcie przemówienia Rodzina Małgorzaty Rozenek się powiększyła. "Zaczynamy nowe, wspólne życie"

Gwiazdy w sobotnim odcinku "Dzień Dobry TVN"

W sobotę w “Dzień Dobry TVN” zaroiło się od gwiazd. Część z nich pojawiło się o poranku w związku ze szczytną akcją Fundacji TVN. Jak co roku rusza ona z akcją “Podaruj Misia”. Pluszaki zaprojektowane przez gwiazdy TVN od 1 grudnia można kupić w sieci znanych drogerii. 

W sobotę tuż po rozpoczęciu akcji znani i lubiani pojawili się w porannym programie i pokazali zaprojektowane przez siebie pluszaki. Z uroczymi misiami ze studia wyszli między innymi Robert Burneika i Krzysztof Skórzyński. 

Robert Burneika fot. KAPiF
Robert Burneika fot. KAPiF
Krzysztof Skórzyński fot. KAPiF
Krzysztof Skórzyński fot. KAPiF

Martyna Wojciechowska i Małgorzata Rozenek jak bliźniaczki w "DDTVN"

Wśród gości śniadaniówki były też Małgorzata Rozenek, która do studia zawitała, aby opowiedzieć po raz kolejny o refundacji metody in vitro, o co walczyła od zeszłego roku. Ostatnio pojawiła się na sejmowej mównicy, gdzie odniosła upragniony sukces, a dzisiaj w śniadaniówce również powiedziała o tym kilka słów.

Drugą gwiazdą stacji, na którą paparazzi czekali przed budynkiem stacji była Martyna Wojciechowska. Podróżniczka, która każdego roku angażuje się w akcję “Podaruj Misia” również w tym roku została twarzą tej charytatywnej inicjatywy. 

W sieci pojawiły się zdjęcia paparazzi sprzed budynku TVN, a my patrzymy na stylizacje, jakie wybrały Małgosia i Martyna. Wyglądają niemal jak bliźniaczki. Każda z nich wybrała kolor czerwony, który nierozerwalnie kojarzy się ze Świętami Bożego Narodzenia. 

W monochromatycznych strojach mocno zwracały na siebie uwagę, chociaż Małgosia uwielbia bawić się strojem, to w wydaniu Martyny, która raczej ukochała sobie czerń dosyć nietypowy wybór. Uwagę zwracają ich buty. Martyna wybrała ciepłe trapery, a Małgosi mróz niestraszny. Zdecydowała się na szpilki. Zdjęcia poniżej. Jak podobają wam się gwiazdy?

Martyna Wojciechowska fot. KAPiF
Martyna Wojciechowska fot. KAPiF
Martyna Wojciechowska fot. KAPiF
Martyna Wojciechowska fot. KAPiF
Martyna Wojciechowska fot. KAPiF
Martyna Wojciechowska fot. KAPiF
Małgorzata Rozenek fot. KAPiF
Małgorzata Rozenek fot. KAPiF
Małgorzata Rozenek fot. KAPiF
Małgorzata Rozenek fot. KAPiF