Małgorzata Rozenek Żródło: TRICOLORS/East News

Małgorzata Rozenek opublikowała zdjęcie z rodziną. Internauci są zachwyceni, uwagę przyciąga brat

22 Kwiecień 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Małgorzata Rozenek pokazała synów w komplecie. Na najnowszym zdjęciu, które zawitało na instagramowy profil prezenterki, pojawił się również tajemniczy mężczyzna. To on skradł całą uwagę wielu internautów. Okazuje się, że to bliski, niebywale uzdolniony członek rodziny małżonki byłego reprezentanta Polski w piłce nożnej.

  • Małgorzata Rozenek opublikowała rodzinne zdjęcie
  • Tuż obok synów prezenterki pojawił się tajemniczy mężczyzna
  • Bliski członek rodziny „perfekcyjnej pani domu” skradł całą uwagę internautów

Małgorzata Rozenek chętnie dzieli się z internautami chwilami z życia codziennego. Celebrytka jest aktywna na Instagramie nie tylko od święta, a jej profil przyciągnął kolosalne grono ponad 1 mln obserwujących. W internetowym zakątku małżonki Radosława Majdana często goszczą najbliższe jej sercu osoby.

Kim jest mężczyzna z nowej publikacji Małgorzaty Rozenek?

Wczoraj na profilu Małgorzaty Rozenek zagościło aż czterech wyjątkowych panów. W trzech z nich fani błyskawicznie rozpoznali ukochanych synów prezenterki.

Stanisław i Tadeusz to synowie „perfekcyjnej pani domu” z drugiego związku małżeńskiego z aktorem Jackiem Rozenkiem. Stanisław przyszedł na świat w 2006, a Tadeusz w 2010 roku. Tuż obok nich na zdjęciu widnieje najmłodsza z pociech celebrytki, mały Henio, będący owocem jej związku z Radosławem Majdanem.

To nie synowie Małgorzaty Rozenek skradli jednak całą uwagę. Nieświadomie postarał się o to „mistrz drugiego planu”, tajemniczy mężczyzna trzymający w ręku telefon. Zagadka jego tożsamości nie była jednak trudna do rozwiązania, „perfekcyjna pani domu” w dołączonym do fotografii wpisie sama wyjawiła, kim jest „przyłapany” nad stołem pan.

Grzegorz Daukszewicz był zarażony koronawirusem. Opowiedział, jak przeszedł chorobęGrzegorz Daukszewicz był zarażony koronawirusem. Opowiedział, jak przeszedł chorobęCzytaj dalej

Okazuje się, że jest to jej rodzony, jedyny brat. Michał, bo tak ma na imię, to starszy o pięć lat brat prezenterki. Na co dzień nie mieszka w Polsce, więc ostatnio najwidoczniej wpadł do siostry z wizytą. Wiadomo, że członek rodziny Małgorzaty Rozenek rozkręca karierę za granicą.

- Jest brat, jest zabawa. Nie ma za to make up’u, ale Tadek ma siniaka - podpisała zdjęcie celebrytka.

Brat Małgorzaty Rozenek nie posługuje się zwykle swoim nadanym w urzędzie imieniem. Jest znany jako Misha Kostrzewski, co ma związek zarówno z jego pracą, jak i osobistymi upodobaniami. Członek rodziny prezenterki to utalentowany, zawodowy tancerz; podobnie jak sama Małgorzata Rozenek ukończył szkołę baletową i obecnie występuje jako solista w operze w Lyonie. Imię „Misha” pochodzi od idola tancerza, choreografa i aktora Mishy Baryshnikova.

Brat prezenterki skradł całą uwagę internautów. Porównali go do światowej sławy aktora

Pojawienie się Mishy na profilu prezenterki wywołało niemałe poruszenie w sekcji komentarzy. Nie zabrakło wśród nich głosów zachwytu nad urodą bliskiego członka rodziny Małgorzaty Rozenek. Niektórzy pokusili się nawet o stwierdzenie, że tancerz przypomina jednego z najsłynniejszych światowej sławy aktorów. Widzicie podobieństwo?

- Brad Pitt jak żywy - napisał jeden z użytkowników.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:


Źródło: Kozaczek, Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł