Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Małgorzata Tomaszewska szczerze o Macieju Kurzajewskim. Jakim będzie dziadkiem?
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 20.12.2022 17:59

Małgorzata Tomaszewska szczerze o Macieju Kurzajewskim. Jakim będzie dziadkiem?

Małgorzata Tomaszewska, Maciej Kurzajewski
fot. KAPiF

Małgorzata Tomaszewska od wielu lat współtworzy poranne "Pytanie na śniadanie" wraz z m.in.: Maciejem Kurzajewskim. Prezenterka ostatnio zdradziła, jak wyobraża sobie kolegę w roli dziadka. Jej słowa nie pozostawiają złudzeń.

Jako pierwsi mogliśmy poinformować o zmianie w życiu Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego. Ich syn oczekuje narodzin dziecka, a co za tym idzie gwiazdorski duet, po raz pierwszy poczuje, jak to jest trzymać w ramionach wnuczka.

Maciej Kurzajewski zostanie dziadkiem

O potwierdzenie radosnej informacji zwróciliśmy się do samej Pauliny Smaszcz, która nie może się doczekać nowego etapu w swoim życiu. Przez lata wspierała synów do samospełnienia się i ma nadzieję, że również po narodzinach dziecka będzie mogła trwać przy boku Franciszka oraz jego żony.

Starszy syn Macieja Kurzajewskiego wziął ślub w 2021 roku. Swoją wybrankę, która pochodzi z Werony, poznał podczas studiów w Izraelu.

Prezenter "Pytanie na śniadanie" o swoich rodzinnych sprawach nie wypowiada się często w mediach społecznościowych, czy w rozmowie z dziennikarzami. Okazuję się, że nawet współprowadzący porannego programu nie wiedzieli o tak radosnej zmianie w jego życiu.

Małgorzata Tomaszewska o Macieju Kurzajewskim w roli dziadka

Prezenterka w rozmowie z "Faktami" zdradziła, jakim dziadkiem może być już niedługo jej programowy kolega. Choć sama nie znała szczegółów radosnej wiadomości, wierzy, że dziennikarz stanie na wysokości zadania.

Jestem w lekkim szoku, ale to wspaniały facet i mężczyzna, choć rodzinnie go nie znam. Jest bardzo inteligentnym człowiekiem, o dużej wiedzy i profesjonalistą, więc na pewno wiele może nauczyć małego człowieka. A nowe życie zawsze jest piękne — wyznała.

Reklama:

Na sprawdzenie opinii Małgorzaty Tomaszewskiej będziemy musieli jeszcze poczekać. Na razie mamy nadzieję, że żona Franciszka spokojnie i szczęśliwie doczeka czasu rozwiązania.

Zobacz zdjęcia:

Małgorzata Tomaszewska, Olek Sikora
fot. KAPiF
Maciej Kurzajewski, Katarzyna Cichopek
fot. KAPiF

Razem ocalmy życie ukraińskich żołnierzy. Iberion zbiera na 30 kamizelek kuloodpornych dla walczących!

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby

  2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz

  3. Agnieszka Kotlarska osierociła dwoje dzieci, w pomoc zaangażowała się Małgorzata Kożuchowska. Na co zmarła aktorka?

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: Fakt