Swiatgwiazd.pl
Agustin Egurrola

TRICOLORS/East News

"Mam talent" z nowym jurorem. Kto zastąpi Agustina Egurrolę?

22 Maja 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Po długich rozważaniach i poszukiwaniach następcy Agustina Egurroli w słynnym programie „Mam talent! ” włodarze TVN ostatecznie znaleźli odpowiedniego następcę. W najbliższej edycji talent show obok Agnieszki Chylińskiej i Małgorzaty Foremniak zasiądzie słynny tancerz Jan Kliment. Pochodzący z Czech artysta nie ukrywał swojej ekscytacji.

  • Agustin Egurrola zaprzestał pracy w TVN

  • Obecnie zasiada w jury tanecznego show TVP pt. „Dance Dance Dance”

  • Jego następcą w „Mam talent!” został Jan Kliment

Już jesienią br. fani doczekają się kolejnej, 13. edycji słynnego talent show stacji telewizyjnej TVN. Od dłuższego czasu wiadomo było, że w jury nie ujrzymy już Agustina Egurroli, dlatego rozpoczęto poszukiwania jego następcy, który jest już znany.

Jan Kliment zastąpi Agustina Egurrolę w „Mam talent!”

Od niedawna ruszyły nowe castingi do 13. edycji programu „Mam talent!”. Co roku program TVN cieszy się bardzo dużą popularnością, a ludzie nie mogą się doczekać zaprezentowania swoich umiejętności przed milionową publicznością.

Od początku trwania polskiej edycji programu niezmiennie w jury zasiadają Małgorzata Foremniak oraz Agnieszka Chylińska. W pierwszych trzech edycjach razem z nimi ludzi oceniał Kuba Wojewódzki, jednak po czasie został przeniesiony do programu „X Factor” i zastąpił go dziennikarz Robert Kozyra.

Dopiero w 6. edycji słynnego talent show fani mogli zobaczyć, oceniającego utalentowanych Polaków Agustina Egurrolę. Posiadający Polskie i Kubańskie korzenie tancerz zasiadał w jury przez 6. edycji, jednak niedawno przyjął ofertę Telewizji Polskiej i obecnie ocenia występy celebrytów w programie „Dance Dance Dance”.

Doda sklejka

Doda opublikowała szczere wyznanie. "Gdybym złowiła złotą rybkę"

CZYTAJ DALEJ

Tymczasem do sieci trafiła prawdziwa sensacja. Serwis internetowy „Dzień Dobry TVN” podał informację, że następcą tancerza w „Mam talent!” zostanie jego kolega po fachu, Jan Kliment, którego fani mogą kojarzyć z „Tańca z gwiazdami”.

- Jestem bardzo podekscytowany i ciekawy, jak sobie dam radę w tej nowej roli. Trzymajcie kciuki! - powiedział Jan Kliment dla „dziendobry.tvn.pl”.

Jan Kliment o nowej roli


Ekscytacja Jana Klimenta nową rolą jest całkowicie zrozumiała. Pochodzący z Czech tancerz ma za sobą mnóstwo sukcesów, a co za tym idzie niebanalną wiedzę na temat tejże dziedziny, oraz choreografii tańca.

Jak sam przyznaje, jego język polski cały czas nie stoi na wysokim poziomie, jednak jest to dla niego wielka szansa na wykonanie kroku dalej. Uważa, że ocenianie nie jest dla niego trudne, gdyż robi to na co dzień, ucząc innych ludzi tańca.

Przyznał także, że nie ma zamiaru zamykać się jedynie na swoją dziedzinę oraz śpiew, którego spodziewa się mnóstwo. Wiek osób, prezentujących swoje talenty również nie ma dla niego żadnego znaczenia. Otwarty jest na nowe zadanie i nie może doczekać się startu.

Zobacz zdjęcia:Agustin Egurrola nie zasiądzie w jury 13. edycji programu „Mam talent!”
Jego następcą zostanie Jan Kliment.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Brat Małgorzaty Rozenek dostał posadę w TVP

  • Syn Lecha Wałęsy jest w złej sytuacji. Przez nazwisko nie może znaleźć pracy

  • Justyna Żyła znów wspomina o Piotrze na forum publicznym

Źródło: dziendobry.tvn.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >
Dorota Wellman

Plotki

Dorota Wellman szczerze o menopauzie. „To naturalny czas”

Czytaj więcej >
królowa elżbieta

Plotki

Królowa Elżbieta postanowiła pokroić tort mieczem. "To jest bardziej niezwykłe!"

Czytaj więcej >
Marcelina_Zawadzka

Plotki

Marcelina Zawadzka przedstawiła rodzinie nowego partnera. Czym się zajmuje?

Czytaj więcej >